Düğün

Deniz Kızı Gelinlik Modelleri 2019 – 2020

Gelinlik seçimi düğünlerde gelinleri en çok zorlayan durumlardan bir tanesidir. Özellikle vücuduna güvenen bayanlar için kendilerine en çok yakışacak modelin Deniz kızı gelinlik modelleri olduğunu belirtelim. Şık ve zarif görünmek istiyorsanız, bu modeller size kesinlikle çok yakışacaktır. İddialı olmak istiyorsanız ve özellikle ortalamanın üzerinde bir boyunuz varsa, yani fiziğiniz son derece iyiyse neden iddialı olmayasınız ki…

Deniz kızı gelinlik modelleri hayal edebildiğiniz en geniş ürün gamına sahip gelinlik modelleri olarak bilinir. Süsün, ayrıntıların en güzel örnekleri; binlerce çiçeğin oluşturduğu bir bahçedeymişsiniz gibi hissettirir. Evet, bu bir sürü çiçeğin arasından size en çok yakışacak modeli nasıl tercih edeceksiniz? Bu önemli sorunun yanıtı siz ne istiyorsanız o, olacaktır. Genellikle sade modellerin tercih edildiği deniz kızı gelinlik modelleri vücudunuzun tüm güzelliğini gururla sergilemenize olanak sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır.

Deniz Kızı Gelinlik Modelleri 2019 – 2020

Bununla beraber sayamayacağımız kadar dantel çeşitleriyle, taşlarla ve süslemelerle donatılmış modeller tercih edebilmeniz de mümkündür. Son derece fit bayanlar olarak, sizler ürün gamında birçok tercihe sahipsiniz ve size sadece seçmek kalıyor. Omuzlarınıza güveniyorsanız V yaka bir gelinlik modeli tercih ederek eşinizi kendinize bir kez daha aşık edebilirsiniz.

Tercihiniz zerafetinizi sergilemek olursa, transparan yakalarla bu isteğinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Vücudu boydan boya diz hizasına kadar saran ve dizden sonrasının balık kuyruğu gibi açılarak genişlediği bu modellerle son derece güzel olacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu model benim için gerçekten uygun mu diye soracak olursanız, size hemen cevabımızı verelim. Eğer göğüs bölümünüz kalça ve basenlerinizden daha darsa veya gelinliğinizin vücudunuzu daha kıvrımlı göstermesini istiyorsanız, Deniz kızı gelinlik modelleri sizin için son derece isabetli bir tercih olur.

Deniz kızı gelinlik modelleri son dönem trendleriyle beraber belden aşağı süzülen pilelerin dar dikimi ve diz altına doğru bu pilelerin tekrar açılması ile oluşan ahenkli bir görsel sunar. Bu modellerde özellikle tercih edilen ipek saten kumaşlar gelinlik üzerinde istediğiniz değişikliği yapmanıza olanak sağlar.

Üst kısmı ister straplez yani omuzları açık şekilde, isterseniz kapalı bir biçimde tercih edebilirsiniz. Açılan katların verdiği dalgalı ve kabarık görünüm içinde ışıldayan taşlarla gerçek bir deniz kızı gibi görünebilir veya kendinizi sadeliğin zarafetine teslim edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kabarık Gelinlik Modelleri 2019 - 2020 başlıklı makalemizde kabarık gelinlik modelleri 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu