GüzellikMakyaj

En Çok Satılan 10 Kalem Eyeliner ve Fiyatları

En Çok Satılan 10 Kalem Eyeliner ve Fiyatları

Makyaj yaparken kullanılan malzemelerden birisi de kalem eyeliner olarak dikkat çekmektedir. Bu makyaj aracıyla göz bebeği etrafına yapılacak olan küçük dokunuşlar ortaya harika bir görünüm çıkması noktasında size yardımcı olacaktır.

Kalem eyeliner uygulanırken dikkatli olmak gerekmektedir. Çünkü göz kapağı çizgisini tutturmak önemlidir. Bu sayede gözlerin daha dikkat çekici ve dinç bir görünüme dönüşmesi sağlanmaktadır. Çok sayıda kalem eyeliner markası bulunmaktadır. Doğru markayı seçmek ve size uygun olan rengi bularak uygulamanız çok önemli olacaktır. Bu sayede ortaya harika bir görünümüz çıkacaktır. Makyaj yapma konusunda dikkatli olanların bu konuyu dikkatli okuması ve doğru seçimi fiyat-fayda oranı ile yapması gerekmektedir.

 • Flormar Graphic Eyeliner

Rahatça kullanılabilen bu alet, incecik siyah kesik bir uça sahip olması sayesinde istediğiniz en doğru performansı yakalama konusunda size yardımcı olacaktır. Farklı özelliklere sahip Flormar eyeliner çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitler 17,5 TL ile 35 TL arasında değişmektedir.

 • Golder Rose Dipliner Liquid Eyeliner

Bakışlarınıza ekstra olarak derinlik ve gizem katmak istiyorsanız yapmanız gereken Golder Rose Dipliner Liquid Eyeliner ürününe sahip olmanız olacaktır. Kirpik bölgesine rahatlıkla uygulanabilen ve her türlü inceliği kullanmanızı yardımcı olacak bir üründür. Ürünün fiyat aralığı 16 TL ile 30 TL aralığında sunulmaktadır.

 • Maybeline New York Eye Studio Jel Siyah Eyeliner

Maybeline tarafından sunulan özel bir ürün olan jel özelliğe sahip eyeliner 55 TL fiyat ile satılmaktadır. Diğer markalara göre pahalı bir ürün olmakla birlikte tek dokunuşla profesyonel sonuç almak isteyenler tarafından rahatlıkla tercih edilebilir.

 • Beaulis Drag It Inkpen Keçe Uçlu Dipliner

Özel bir ürün olarak piyasaya sunulan Beaulis Drag It Inkpen, özel ucu sayesinde kullanan kadınlara istedikleri ince hattı oluşturma fırsatı sunmaktadır. Kirpik çizgisini bozmada kalın ve mat görünümü elde etme şansı sunmaktadır. Hızlıca kuruyan bu özel kalemi 18 TL fiyat ile almanız mümkündür.

 • Rimmel London Exaggerate Waterproof Liquid Eyeliner Black

Sektörde yer alan en özel eyeliner ürünlerinden birisidir. Benzersiz ucu sayesinde istenilen ince çizgiyi oluşturmanıza yardımcı olmakla birlikte, keçe ucu sayesinde o özlenen harika görünümü kazanmanız mümkün olmaktadır. Alışılmışın dışında bir eyeliner arayanlar 42,75 TL’ye bu ürüne sahip olabilirler.

 • Gabrini Kalem Dipliner Black Waterproof Liquid Eyeliner Pen

Kişisel bakımızın için önemli olarak görmüş olduğunuz eyeliner seçiminizi Gabrini markasının sunmuş olduğu siyah waterproof liquid ürününü seçerek yapabilirsiniz. İnce ucu, suya dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır. Ürünün fiyatları 15,90 TL ile 25 TL arasında değişmektedir.

 • Farmasi Deeplook Eyeliner Siyah

Farmasi tarafından üretilen Deeplook Eyeliner rahat kullanım sunmasıyla dikkat çekiyor. Süper ince hatlara sahip olan fırçası, kıl yapısı ve yumuşak olması istediğini şekli çıkarmanıza yardımcı oluyor. Göz makyajı konusunda dikkatli olmak isteyenler 14,99 TL ödeyerek hemen alabilirler.

 • Alix Avien Eyeliner Kalem Siyah

Alix Avien firması tarafından üretilen ürün ince ucu ve rahat kullanımı sayesinde kadınların göz makyajlarında istedikleri şekli yakalamasına yardımcı olmaktadır. İnce ve yumuşak ucu sayesinde göz hizası boyunca aranan o fantastik görünümü yakalamanız mümkün olmaktadır. Ürünü 23,90 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

 • Max Factor Masterpiece High Precision Likit Eyeliner 01 Velvet Black

Max Factor firması tarafından üretilen ürün özel düz uç kısmı sayesinde göz hizanıza çekebileceğiniz özel bir ürün olarak sunulmaktadır. Özellikle kontakt lens kullananlar için bu eyeliner ürününün uygun olduğu aktarılmaktadır. Ürünü 60 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

 • L’Oreal Paris Infaillible Gel Crayon Göz Kalemi 01 Black to Black

L’Oreal Paris firması tarafından üretilen özel eyeliner ile istediğiniz yoğunluğa sahip çizgilere sahip olabileceksiniz. Kullanıldıktan sonra 24 saat kalıcı olması ve suya dayanıklı çizgiler için bu ürüne 27 TL ödeyerek rahatça sahip olabilirsiniz.

 • New Well Kalem Eyeliner

New Well firması tarafından üretilen eyeliner ile gözlerinize istediğiniz o derinliği rahatlıkla kazandırmanız mümkün olacaktır. Özel tasarımı sayesinde rahatlıkla kullanabilir ve istediğiniz makyajı yapabilirsiniz. Ürünü  29,90 TL ödeyerek rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mavi Saç Rengi Hangi Tenlere Yakışır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu