Saç Renkleri

En Çok Tercih Edilen Saç Boyası Markaları

En Çok Tercih Edilen Saç Boyası Markaları

Kozmetik markaların her dönem yaptıkları çeşitli araştırmalarla neredeyse her saç yapısına uygun farklı formüller ile geliştirdikleri saç boyaları, son dönemde bitkisel bileşenler ile hanımların tercihi oluyor. Genellikle bahar ve yaz döneminde moda trendlerine göre neredeyse her sezon değişen popüler saç modelleri ve popüler saç renkleri, 2019 yılı sonbaharında da tarzını ortaya koymak isteyen hanımların tercihi oluyor. 2019 sezonunda oldukça geniş bir yelpazede ele alınabilecek saç boyası markaları, uzun dönem kalıcı ve sağlıklı, yıpratmayan eşsiz formülleri ile yine hanımların tercihi olmayı sürdürüyor.

Genellikle ten rengi, yüz yapısı ya da kişisel beğenilere göre tercih edilen saç boyası markaları, her saç yapısına uygun olsa da, hanımlar genellikle saçlarına en uygun olduğunu düşündükleri markalara yöneliyorlar. Hazır boya markaları yerine bitkisel formüller ya da kına tarzı ürünlerle saç boyamayı tercih eden önemli bir kitle de mevcut. Peki, geniş bir yaş skalasında çok çeşitli saç modellerine sahip hanımlar arasında en çok tercih edilen saç boyası markaları hangileri? İşte ülkemizde de dünyada olduğu gibi oldukça popüler olan ve tercih edilen popüler saç boyası markaları:

Loreal Paris

Loreal Paris

Kozmetik ürün devi, eşsiz ve sağlıklı formüle sahip saç boyası modelleri ile hanımlar arasında en popüler olan markalardan biri. Çok çeşitli renk kartelasına sahip olmasının yanı sıra saçı yıpratmayan ve besleyici formülü sayesinde de birçok hanımın yıllardır tercihi olmayı sürdürüyor. Bitkisel formülü ve saç sağlığını koruyan içeriğinin dışında neredeyse her saç yapısına göre tasarlanan eşsiz içeriği, saçlarınızın daha hacimli ve parlak görünmesini sağlıyor.

Palette

Palette

Schwarzkoph firmasının gözbebeği saç boyası markası. Kalite-performans-fiyat üçgeninin en popüler markalarından biri olan Palette, Colour Naturels serisi ile milyonlarca hanımın tercihi olmayı başarıyor.

Garnier

Garnier

Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de sıkça tercih edilen markalardan biri. Parabensiz ve organik formülü nedeniyle birçok hanım tarafından tercih edilmektedir.

Wella Koleston

Wella Koleston

Geliştirdiği özel formülü ve Koleston Deluxe serisi ile birçok hanımın yıllardır tercihi olmayı başaran nadide markalardan biri.

Bir önceki yazımız olan En Trend Çikolata Kahve Saç Renkleri 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu