Saç Modelleri

En Trend Kısa Saç Modelleri 2019 – 2020

İlham alabileceğiniz birbirinden şık ve havalı en trend kısa saç modelleri 2019 - 2020

Kısa saçlar, görünümü klasik olsa da çok çılgın bir saç modelidir. Her yüz tipine ve ten rengine yakışır. Saçınızı farklı bir kesim yaptırarak tarz yaratabilirsiniz. Peki en trend kısa saç kesimleri nelerdir? kısaca bahsedeceğiz.

DÜZ KESİM

DÜZ KESİM
DÜZ KESİM

Sadelik trendlerden düşmez. Kadınların çoğu değişik saç kesimlerini sevmeyebilir. Bu yüzden eşit uçlu kesilen ve omuzlarda biten saç modeli sıkça tercih edilir. Her yüz tipine yakışır.

ASİMETRİK KESİM

ASİMETRİK
ASİMETRİK

Farklılığı seven kadınların çoğu asimetrik kesimi tercih etmektedirler. Saçın bir tarafının uzun bir tarafının kısa olması havalı bir görüntü yaratmaktadır. Kullanımı zor gibi görünebilir fakat değildir. Aksine asimetrik kesim saçı kullanmak diğer saç kesimlerine göre daha kolaydır.

İlginizi çekebilir Esmerlere Yakışan Saç Renkleri Ve Kesimleri

ASİMETRİK PİKSİE KESİM

ASİMETRİK PİKSİE
ASİMETRİK PİKSİE

İş kadınlarının daha çok tercih ettiği saç kesim modelidir. Normal asimetrik kesime göre daha kısadır. Ense kısmından ön kısımlara doğru uzayan bir modeldir. Bu modeli kullanacaklar için farklı renk tonlarıyla birlikte denemelerini öneririz.

KISA KÜT KESİM

kısa küt kesim

Küt kesim, her yıl olduğu gibi bu yılda trendlerde olan havalı bir modeldir. Küt saç, yüzü daha belirginleştirir. Kısalığı omuzlarda veya kulak bitişinde olan kesimler daha çok kullanılmaktadır.

KAHKÜLLÜ KÜT KESİM

Kahküllü küt kesim
Kahküllü küt kesim

Daha çok alın kısmı geniş olan kadınların tercih ettiği bir saç kesim modelidir. Düz saçlılar için kullanımı daha kolaydır. Kıvırcık saçlarda kahküller kıvrılır ve hoş bir görünüm olmaz.

BOB KESİM

bob kesim saç modelleri

Bu seneye damgasını vuracak kesimlerden biri de bob kesim saç modelidir. Perçemin çene hizasında kesildiği model, çok zarif görünür ve modern bir havası vardır.

KISA KAT KESİM

KISA KAT KESİM
KISA KAT KESİM

Düz kesimi çok sade bulan kadınlar saçlarına kat kesim yaptırarak hacimli bir model elde ederler. Bu senenin trendlerinde yerini çoktan aldı.

CLASS KESİM

CLASS KESİM
CLASS KESİM

Dağınık ve kısa saç sevenler için önerilebilecek trend saç modelidir. Kesim modeli, her mevsime uygundur ve havalı bir görünüm sağlar.

En trend ve tercih edilen kısa saç kesim modellerinden kısaca bahsettik. Siz de kısa saç kesimlerinden birini tercih ederek saçınızda yenilikler yapabilirsiniz. Kısa kesilen saçlar, bu seneye de damgasını vuracak.

Bir önceki yazımız olan Sokak Modasının Değişmez Trendi: Yüksek Topuz! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu