Saç Modelleri

Erkeklerin Kadınlarda En Çok Beğendiği Saç Modelleri

Saç modelleri kadınların birçok duruma göre tercih ettikleri şekillere ayrılmaktadır. Bu modeller arasında erkeklerin kadınlarda görmeyi istedikleri ve beğendikleri modeller bulunmaktadır. Genelde kadınlar kendileri için süslendiklerini söyleseler de gene de karşı tarafa kendinizi beğendirmek için özen gösterdiklerini söylemek doğru olacaktır.

Eşinize ya da sevgilinize güzel görünmek istiyorsanız aşağıda sizler ile paylaşacağımız saç modellerini tercih etmeniz doğru tercih olacaktır. Tabi bu modeller her kadında güzel duracak diye bir kaide yoktur. Bazı kadınlarda güzel duran modeller bazılarında aşırı çekici olabilmektedir. Bu sizin saçınızın rengi ve fiziksel görünüşünüzle doğru orantılıdır demek en doğru yorum olacaktır.

Erkekler hangi kadında olursa olsun uzun ve iri dalgalara sahip olan saç modellerini genellikle güzel bulmaktadır. Dalgalı olmasının yanında dolgun bir görünüme sahip olan bu saçları tercih ederek karşınızda ki erkeği daha rahat bir şekilde etkilemeniz mümkündür.

  • Bakımlı Düz ve Uzun Saçlar

Saç modelleri arasında erkeklerin en beğendiklerinden birisi de uzun saçlar oluyor. Özellikle de tamamen düz olan ve bakımlı görünen saç tipleri erkeklerin kadınlarda görmek istedikleri saçlar arasında yer alıyor demek doğru bir bilgi olacaktır.

  • Omuz Üzerinde Giden Kısa Saçlar

Genellikle her kadına yakışan kısa ve buklelere sahip saçlar erkeklerin beğendikleri modeller arasında yer alıyor. Tercih eden bayanların daha zarif ve özel bir görüntü kazanmasına yardımcı olan bu saç modelleri bir çok kıyafet ile uygun olması dolayısıyla da tercih edilmektedir.

  • Spor Atkuyruğu Modeli

At kuyruğu modeli kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen ve genelde iddialı bir model olarak görülmektedir. Doğru şekilde yapıldığında ortaya inanılmaz güzel bir görüntü çıkan bu model erkeklerin en çok tercih ettikleri arasında yer alıyor. Çekici bir görünüm ile erkeğinizi rahatlıkla bu model ile baştan çıkarmanız mümkündür.

  • Dağınık Topuz Saç Modeli

Erkek arkadaşınız veya sevgiliniz ile bir akşam yemeğine gidecekseniz ve ona özel bir hazırlık yapmak istiyorsanız dağınık saç modeli tercihleriniz arasında üstlerde yer almalıdır. Hem zarif olmanıza yardımcı olurken, aynı zamanda salaş bir görünüm ile fark yaratmak için bu modeli tercih edebilirsiniz.

  • Yüzü Kapatan Perçem Modeller

Saç modelleri arasında birçok kadın yüzü kapatan perçem adı veren modelleri tercih etmektedir. Bu model saçlar erkeklerin kadınlarda sevdiği ve hatta seksi bulduğu saç şekillerinden birisidir. Ön tarafında kat ve perçemler olan, aynı zamanda arkası düz olan bu modeli tercih ederek fark oluşturabilirsiniz.

  • Kabarık Seksi Saç Modelleri

Kabarık saç modeli kadınlara her daim farklı bir hava kazandırmaktadır. Güzel bir kıyafet ile tercih edilen kabarık saç modeli seksi bir görünüm ile birleşerek erkekleri baştan çıkarmaya yetmektedir. Bu model göz makyajının da doğal etkisiyle ortaya beklentilerin üzerinde özel bir görünüm çıkarmak isteyen kadınlar tarafından tercih edilebilir.

  • Topuz Saç Modelleri

Saç modelleri arasında rahatlığı ve her ortama uyması nedeniyle tercih edilen çok sayıda topuz saç modeli vardır. Bu modeller arasında ensede topuz ve yarım topuz modeli doğru kullanımla birlikte erkeklerin beğendiği modeller arasında yer almaktadır. Salaş bir görünüm ya da şık bir kıyafetin üzerine bu model tercih edilebilir.

  • İkili Salaş Örgü Modeli

Belki de en seksi ve güzel saç modelleri arasında ilk sırada salaş örgü modelini sayabiliriz. Saçları iki tarafa ayırdıktan sonra rahat bir örgü ile bu model oluşturulabilir. Bu model ile hem salaş hem de seksi bir görünüme sahip olmak mümkündür. Bu da erkekleri etkilemeniz açısından önemli bir tercih olacaktır.

Bir önceki yazımız olan İnce Telli Saçlar İçin Büyüleyici Orta Boy Saç Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu