Düğün

Etkileyici Drapeli Gelinlik Modelleri 2019 – 2020

Gelinlik seçiminde nasıl muhteşem görünürüm sorunsalının yanı sıra bazı detaylarla ölçülerimin uyumunu nasıl yakalarım sorusu akıllara gelir. Drapeli gelinlik modelleri bu sorunsalın çözümünde pratik ve profesyonel çözümler üretmektedir. Drape, etekten elbiseye, gömlekten bluza kadar gerçekleştirilebilen katlanarak dikme işlemidir. Kumaş pileli, verev, düz gibi çeşitli şekillerde katlanarak dikilip ortaya mükemmel modeller çıkarılır. Aynı işlem drapeli gelinlikler için uygulanıp gelin adaylarının beğenisine sunulur.

Etkileyici Drapeli Gelinlik Modelleri 2019 – 2020

Drapeli gelinlik modelleri özellikle genç kızların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Gelin adayları bu modellerle bazı zayıflıklarını kolaylıkla kamufle edebiliyor. Vücudun zayıf olan bölgelerinde üst üste kullanılan katlar vücudun orantısız olan bölümlerini orantılı hale getiriyor. Üst üste kullanılan katlar gözle görülür bir dolgunluk alanı oluşturabiliyor. Aynı şekilde farklı bir göz yanıltması drapeyle sağlanıyor ve özellikle kilo problemi olan bayanlarda hatlar düzleştirilebiliyor. Bu işlemleri uygulayacak olan ekibin özellikle profesyonel olması gerektiğini altını çizerek vurgulamakta yarar var.

Drapeli Gelinlik Modelleri 2
Drapeli Gelinlik Modelleri 2

Gelinliğine drape uygulamasını kendisi yapmaya çalışırken facialar yaşayan gelin adaylarımız yok değil. Göğüsleri küçük olan gelin adayları katlı ve uygun dikim drapelerle istediği görünümü kolaylıkla yakalayabiliyor. Sorunun çözümüne profesyonel çözümler her zaman yüzleri güldürüyor. Drapelerin hemen hemen bütün gelinlik modellerinde kullanılabildiğini belirtelim. Özellikle abartılı kumaşlardan hoşlanan gelin adayları drapelerle istedikleri etkiyi oluşturmayı başarıyor.

Drapeli Gelinlik Modelleri
Drapeli Gelinlik Modelleri

Drapeli gelinlik modelleri çeşitli sebeplerle oluşan problemleri kolaylıkla çözer. Düğün gününde güzel görünmenin yanı sıra eğlenmeyi ve rahat olmayı arzulayan gelin adaylarının tercihidir. Birkaç beden fit görünmek için kullanılan korseler rahatsız olmanıza neden olabilir.

Drapeli Gelinlik Modelleri 6
Drapeli Gelinlik Modelleri 6

Yumuşak kumaşlarla oluşturulan drapeler hem kusurlarınızı kamufle etmenize yardımcı olur hem de düğününüzde doyasıya eğlencenin tadına varmanızı sağlar. Drapeli modeller hem şık hem rahat olmanın sözlük karşılığı gibidir. Elinde sihirli değneği sizi bekleyen profesyoneller sizi mutlu etmek adına mucizevi dokunuşlar yapmaktadırlar.

Drapeli Gelinlik Modelleri 3

Drapeli gelinlik modelleri kusurların gizlenmesini güzelliklerin açığa çıkarılmasını sağlayan modellerdir. Vücudun orantısız bölümlerini orantılı hale getirmek için uğraş verir. Zayıf hanımların, kilo problemi olan bayanların veya sadece drape güzelliğini yaşamak isteyen bayanların gelinlik tercihlerinde bir numaralı seçeneğidir.

Drapeli Gelinlik Modelleri 1
Drapeli Gelinlik Modelleri 1
Drapeli Gelinlik Modeller 7
Drapeli Gelinlik Modeller 7
Drapeli Gelinlik Modeller 4
Drapeli Gelinlik Modeller 4

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Taşlı Gelinlik Modelleri 2019 - 2020 başlıklı makalemizde Taşlı gelinlik modelleri 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu