Saç Renkleri

Etkileyici Fındık Kabuğu Saç Renkleri 2019 – 2020

Fındık kabuğu saç renkleri özellikle 2019 sezonunun yükselişe geçen saç renklerinden biri olarak ön plana çıkıyor.

Çok sık bir şekilde rastlanılan renkler arasında yer almasa da artık doğal görünmek isteyen çoğu kadının tercihlerinden birisi de bu renkler oluyor. Görsel anlamda etkileyici ve bir o kadar da doğal olmasından dolayı bu renginde sevilerek kullanılmaya başlandığını söylemek mümkün. Fakat diğer sarı, kızıl gibi bir iddiayı bu saçta kesinlikle beklemeyin. Yumuşak bir saç rengi olduğundan dolayı doğal olarak her bayanın yüzüne gidebilen bir renk olmayı başarıyor. Özellikle 2019 sezonunun yükselişe geçen saç renklerinden biri olarak ön plana çıkıyor.

fındık kabuğu saç rengi
fındık kabuğu saç rengi

Önceden çok moda akımı içerisinde yer almayan bir saç rengi olsa da son zamanda fındık kabuğu saç renginin daha fazla kullanılmaya başlandı. Üstelik artık bu saç rengini orta yaşlı kadınlar değil genç kızlarda sıklıkla yapmaya başladı diyebiliriz. Fındık Kabuğu Saç Renkleri var mı, hangi renkler yüzüme daha çok yakışır gibi düşünceler içerisine girebilirsiniz. Fındık kabuğu saç renginin de farklı farklı renk tonlamalarına sahip renklerinin olduğunu söylemek mümkün.

Doğal Fındık Kabuğu Rengi

Hoş bir kumrala yakın renk olsun diyorsanız o halde yapmanız gereken ise sadece fındık kabuğu rengini saçınıza sürmeniz olacak. Çevremize baktığımız zaman ise daha ağırlıklı şekilde kullanılan renklerden biri olarak ön plana çıkıyor. Üstelik hem yumuşak hem de doğal olması sizlerin de fazlasıyla hoşunuza gitmesine neden olacaktır.

Doğal Fındık Kabuğu Rengi
Doğal Fındık Kabuğu Rengi

Özellikle saç camiası içerisinde şüphesiz en çok çok dikkat edilen konular arasında saçın doğal bir görünüm içerisinde olması denebilir. İşte tüm bunları başarabilmenizin en temel yanlarından birisi de bu tarz saç boyalarını kullanmanız olacak. Eğer ki yaşınızın da olduğundan daha küçük şekilde görülmesi taraftarındaysanız o halde doğal fındık kabuğu saç rengi tam size göre olacaktır.

Bakırlı Fındık Kabuğu Rengi

Saç renginizin içerisinde ara sıra bakır geçişleri olsun ve yansımalar fark edilsin diyorsanız o halde sizlerde bakırlı fındık kabuğu rengi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun içinde izlemeniz gereken en güzel yollar arasında boyanızın içerisine bakır saç boyasını katmanız olacaktır. Bu sayede istediğiniz görüntüyü bu yola başvurarak da yakalama şansını elde edersiniz.

bakır fındık kabuğu saç rengi
bakır fındık kabuğu saç rengi

Açık Fındık Kabuğu Rengi

Çok koyu tonların size yakışmadığını düşünenlerdenseniz o halde daha açık tonlara başvurabilirsiniz. Açık fındık kabuğu rengi daha çok kumrala yakın bir renge sahiptir. Genelde bu rengin beyaz tenli ve buğday tenlilere daha çok yakıştığını söylemek gerekir.

fındık kabuğu saç renkleri
fındık kabuğu saç renkleri

Bir önceki yazımız olan Koyu Balyajlı Saç Modelleri ve Öneriler 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu