Saç Renkleri

Etkileyici Platin Saç Renkleri 2019 – 2020

İddialı görünmeyi seven kişilerin en çok tercih ettiği renklerden birisi de platin sarısı oluyor. Fakat sarı saçın, saçları yıpratıcı özelliği olduğundan dolayı çoğu kişi bir karamsarlık içerisinde olabiliyor. Her ne kadar rengi çok beğense de bir türlü yaptırmaya cesaret bulamadığı anlar olabiliyor. Böyle bir duygusal gel gitler yaşıyorsanız o halde saçınızı platin sarısı kadar yıpratmayacak yakın renk tercihlerini yapabilirsiniz. Son derece etkileyici ve havalı göründüğünden dolayı bu tür saç renkleri kadınların ilk tercihlerinden biri olmayı başarıyor.

platin saç renkleri 4
platin saç renkleri 4

Etkileyici Platin Saç Renkleri 2019 – 2020

Diğer saç renklerin çok fazla dikkat çekmemesi, özellikle de erkekler tarafından fazlaca beğenilmesi sarı saçlı kadınların fazlasıyla hoşuna gidiyor. Fakat bu rengi kullanmanız için en önemli kriterlerden birisi de cilt tonu renginizdir.

platin saç renkleri 3
platin saç renkleri 3

Eğer ki cilt tonu renginiz platin sarısı yapmaya müsait bir durumdaysa o zaman barbie bebekten pek bir farkınız olmaz. Platin Sarı Saç Renkleri farklı tonlarda olduğundan dolayı doğal olarak sizlerde cilt tonunuza yakışacak rengi seçerek kullanabilirsiniz.

platin saç renkleri
platin saç renkleri

Extra Açık Platin Sarısı

Sarıdan daha çok saçınızın beyaz dönük şekilde olmasından hoşlanan biriyseniz o halde sizin için extra açık platin saç rengi ideal olacaktır. Fakat bu rengi kullanacak olan bayanların cilt rengi çok açık beyaz olmalıdır. Yahut esmer bir ten renginiz varsa da görsel yönden bakıldığı zaman gayet hoş bir görünüm ortaya bırakabiliyor. Diğer saç renklerine oranla platin renginin artık ekstraya girmiş olması daha iddialı olmasına zemin hazırlıyor. Bu rengi yapan bayanların son derece havalı bir görünüm içerisinde olduklarını söyleyebiliriz.

platin saç renkleri 1
platin saç renkleri 1

Sedef Sarı Saç Rengi

Platin saç rengine yakın renk tonlarından birisi olarak da sedef sarısı olduğunu söylememiz mümkündür. Fakat bu saç renginin platin rengine oranla daha fazla farklı yönleri bulunuyor. Bu rengi yapmayı düşünen bayanların o nedir diye sorduğunu tahmin eder gibiyiz. Eğer ki bu saç rengini saçınıza yaparsanız istediğiniz doğal ama bir o kadar da havalı görünümü elde etme şansına sahip olursunuz. Fakat bu rengi saçınıza kendiniz kesinlikle denemeyin. Mutlaka profesyonel bir kuaföre giderek yaptırmalısınız.

platin saç renkleri 6
platin saç renkleri 6

Bir önceki yazımız olan En Trend Çikolata Kahve Saç Renkleri 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu