Genel

Haber Global Kadrosuna Hangi Deneyimli İsim Katıldı?

Haber Global Kadrosuna Hangi Deneyimli İsim Katıldı?

Haber Global Kadrosuna Hangi Deneyimli İsim Katıldı?

Haber global son dönemlerin belki de en çok izlenen haber kanalları arasında yer alıyor. Önemli haberleri kendi sunumu ve sistemi ile duyuran bu kanal, ülkemizde önemli bir yere sahip. Peki ama kanalın ilerleyişi nasıl oluyor? Haber Global kadrosuna kimler katıldı isterseniz hep birlikte görelim.

Geçtiğimiz hafta başında 8 yıldır görev yaptığı atv – a Haber’den sürpriz bir şekilde ayrılan Erdinç Özyılmaz’ın yeni adresi belli oldu. Özyılmaz, bugünden itibaren Haber Global’in Ankara bürosunda editör olarak görev yapacak. Erdinç Özyılmaz, a Haber’in yayın hayatına başladığı 2011’den bu yana kanalda Turkuvaz Medya Grubu’nda görev yaptı. 2017 yılından bu yana ise atv parlamento muhabirliği görevini sürdüren Özyılmaz geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde kanalla yollarını ayırmıştı.

Erdinç Özyılmaz sırasıyla TVNet ve Flash TV televizyonlarında görev yaptı. 2011’de Atv A Haber kanalına geçiş yaptı. Bu süre zarfında Suruç, Hakkari ve Şırnak başta olmak üzere terörle mücadelenin en yoğun olduğu bölgelerde bir çok habere imza atan Özyılmaz aynı zamanda A Haber’in kuruluşundan itibaren Cumhurbaşkanlığı muhabirliği görevini de yürütüyordu. Ayrıca buna ek olarak yeni bir isim de ön plana çıkıyor.

24 Eylül 2018 tarihinde yayın hayatına başlayan, Genel Yayın Yönetmenliği görevini Erdoğan Aktaş’ın, Haber Yayın Yönetmenliğini ise Alişer Delek’in yaptığı Haber Global televizyonunun internet sitesi haberglobal.com.tr de yayın hayatına başladı. Yola Barış Erkaya yönetiminde güçlü bir kadro ile çıkan haberglobal.com.tr, İnternet gazeteciliğinin deneyimli isimlerinden Şifa Kaymak’ı kadrosuna kattı. Kaymak, 5 yıl görev yaptığı İhlas Haber Ajansı’ndan ayrılmasının ardından çeşitli medya şirketlerinde danışmanlık ve köşe yazarlığı yaptı.

Bu konuda pek çok çalışma yapılıyor. Haber Global son dönemde yeni transferler ile çalışmalarını büyütüyor ve insanları kadrosuna katmaya devam ediyor. Hem profesyonel hem de ihtiyaçlar için organize edilen bütün yenilikleri ve çalışmaları tek bir tıklama ile kullanabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve sizler de kendinize dair bir seçenek ve fırsat ile ortaya çıkarılan bütün çözümleri ön plana çıkarın.

Bir önceki yazımız olan Kulak Ağrısına Ne İyi Gelir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu