Hakkımızda

Ocak 2019’dan bu yana yayın hayatına devam eden pembeşeker.com, moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat ve eğlence, ilişkiler, kariyer, dekorasyon gibi kadın yaşamını ilgilendiren konular yer alan özgün bir genel paylaşım sitesidir.

Pembeşeker.com, yayıncılık konusunda uzman, deneyimli bir ekip tarafından hazırlanıyor ve her gün yenileniyor. Orijinal içeriğimiz, ilgi çeken konularımız ve okurlarımızın beğenisi sayesinde Kadın/Moda alanında kısa sürede bilinir bir marka olma yolunda ilerliyor.

Pembeseker.com’un şuan için yazar kadrosunda alanında deneyimli 3 isim yer alıyor. Yazarlarımız her gün kadınların günlük yaşamında onlara yol gösterecek ve ilham verecek yeni yazılar yayınlıyor ve yayınlamaya devam edecekler. Sizde bu ekibin bir parçası olmak ve yazılarınızla dünya kadınlarına ilham vermek istiyorsunuz, ilgilendiğiniz kategori ne olursa olsun bize ulaşabilirsiniz. Pembeşeker.com şuanda  moda, güzellik ve cilt bakımı, yaşam, aşk&ilişkiler, dekorasyon ve yemek kategorilerinden oluşuyor.

Eğer bu kategorilerde paylaşmak istediğiniz özgün yazılarınız varsa sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Aşağıdaki mail adresimizden bize günün her saati ulaşabilir, merak ettiğiniz tüm soruları ve önerileri çekinmeden yazabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Mail : info@pembeseker.com 

Başa dön tuşu