Astroloji

Hangi Burcun Sevgiyi Bulması Daha Kolay?

Koç

Koç burcu insanları, aşkta zaferi sever ve tutkuludur. Sessiz geride bıraktığımız geceler, sakin ortamlar ona göre değildir. Fantezileri bulunmaktadır ve muhakkak yapmak isterler. Yatak odası yerine detaylı mekanlarda seksi severler. Bu burç gecikmeyi ve hayal kırıklığını hiç sevmez, dedikleri derhal olsun ister. Koç burcu “seni seviyorum” demekte zorlanmaz ve dediği vakit bu gerçektir.

Boğa

Bir kere bağlandı mı basit şekilde kopmayan, boşanmaktan hoşlanmayan, sakin, huzurlu insanlardır. İlişkilerini bir an öncesinde resmileştirmeyi severler. Fakat Boğa burcu, tahakküm edici ve kıskanç aşıklardır. Eşit şartlarda teması sevseler de ekmeklerini kazandıktan sonra harcama yetkisinin de elinde olmasını tercih ederler.

İkizler

Bu konuşkan burç konuşurken el hareketlerini, imaları çok sever. Seksi bile hareketler ile ifade edebilirler. Bu olağanüstü sosyal burç, seks hakkında bahsetmek , fanteziler kurmak ve hayal etmekten çok hoşlanırlar. Vefa birinci seçimleri değildir ve karşıdan da beklemezler. İkizler erkeği ve kadını uzun süreli temaslara girdiklerinde kendilerine ait geniş bir alana gereksinim duyarlar, baskıdan hiç haz etmezler ve özgür olmaları gerektiklerini her fırsatta belli ederler.

Yengeç

Yengeçler, bir bireyi seçtiklerinde flört adımı bile gereksizdir, derhal evlenmek isterler. Ayrılık, en son akıllarına gelen çözümdür. Vefalı ve adildirler. Ama bu burcun insanları ile bir temas içindeyken onları kavramak zordur. Dışarıdan zor ve tutucu gözükürler ama içlerinde bambaşka bir kişilik barındırırlar.

Aslan

Aslanlar, kuvvetli ve aktif bir seks hayatı ve aşk isterler. Kendilerine itimaten görünümlerinin gerisinde itimat eksikliği bulunmaktadır ve bu bazı durumlarda onları ben merkezci yapabilir. Kendi istedikleri olsun isterler. Bu tutumları bir talep olarak söylemeseler de ağzınızdan girip burnunuzdan çıkarak siz hissettirmeden pekala yaptırabilirler ve siz ne olduğunu anlamazsınız bile.

Başak

Başak burcunun o soğuk, ulaşılamaz görüntüsünün ardında olağanüstü bir libido yatar. Güvenli uzun vadeli temasları olsa bile aktif seks hayatı arzularlar. İlişkilerinde uzun vadeyi sevseler de arada bir dışarıda gizli, zeki flörtleri olabilir. Zeki insanlar onları büyüler ve bu yüzden bazı durumlarda hayır demek konusu ile ilgili zayıf davranabilirler.

En dikkat çekici özellikte ki burçlar 2020 senesinde bunlardır. Diğer burçlar 2020 senesinde daha değişik özelliklere sahiptir.

Bir önceki yazımız olan 2020 Yılı Balık Burcu Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu