ModaTrendler

Hem Şık Hem Rahat 2020 En Trend Sandalet Modelleri

Yaz ayları geldiğinde ayaklarımızın rahatlığını sağlamak için ilk tercih edilecek olan ayakkabı terlik karışımı olan sandaletlerdir. Bunları giymek, doğru tercih yapılması durumunda çok rahat olmaktadır. Sadece rahatlığı için değil aynı zamanda modayı uygun olarak da tercih yapmak mümkündür.

2020 En Trend Sandalet Modelleri
2020 En Trend Sandalet Modelleri

2020 en trend sandalet modelleri arasından size uygun olarak bu yılın modasını yakından takip etmek mümkün olacaktır. Havalar ısındıkça en hafif ayakkabının dahi içinde ayaklarınızın yanması yerine bu tercihi yapabilirsiniz. Günümüzde üretilen sandalet modelleri gece dışarı çıkarken giyeceğiniz kıyafetlerin altına dahi uygun olacaktır. Bu sayede hem keyifli zaman geçirebilecek hem de topuklu ayakkabı derdinden kurtulabileceksiniz.

En Trend Sandalet Modelleri
En Trend Sandalet Modelleri

2020 En Trend Sandalet Modelleri

En trend sandalet modelleri her yıl olduğu bu yılda değişiyor. Topuklu, topuksuz, parmak arası veya normal terlik şeklinde olan çok sayıda model vardır. Tercihinizi yapmadan önce tam olarak nerede giyeceğinize karar vermeniz gerekiyor. Bu sayede daha rahat seçim yapabilir ve ona göre yönelebilirsiniz.

2020 Trend Sandalet Modelleri
2020 Trend Sandalet Modelleri

Arkadaşlarınızın düğününe gitmek için bile topuklu bir sandalet modeli tercihi yapabilirsiniz. Bu modeller ayaklarınızı tamamen rahat etmesini sağlarken aynı zamanda şıklıktan ödün vermemenizi sağlayacaktır. Acele etmeden listelere bakarak tercih yapabilirsiniz. Günümüzde birçok firma yaza özel, farklı tasarımlara ve malzemeye sahip sandalet modellerini müşterilerine sunuyor. En önemli olan bu sıcaklarda ayaklarınızın rahat etmesi dışında bir şey olmadığını unutmayın.

Trend Topuklu Sandalet Modeli 2020
Trend Topuklu Sandalet Modeli 2020

2020 En Trend Topuklu Sandalet Modelleri

Topuklu sandalet modelleri her yıl olduğu gibi 2020 yaz aylarına da damgasını vurmaya geliyor. İnce topuk, dolgu topuk, platform veya kalın topuk sandalet tercihlerini yapmak mümkündür. Acele etmeden birçok seçenek arasından kıyafetinize ve vücudunuza uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz.

2020 Bayan Trend Sandalet Modelleri
2020 Bayan Trend Sandalet Modelleri

Rahatlığını ön planda tutan kadınlar daha çok dolgu veya kalın topuk modellerini tercih etmektedir. Bu onların rahatlığını sağladığı kadar şık bir görüntü de vermektedir. Özellikle sandaletin üst kısmı için düzenlenen özel tasarımlar, süslemeler ve taş eklemeleri ile ortaya fantastik bir görüntü çıkacaktır. Rahat bir kıyafetin altına cuk diye oturacak sandaleti bulmak bu yılda hiç zor olmayacaktır.

Düz Taban Sandalet Modelleri 2020
Düz Taban Sandalet Modelleri 2020

2020 Bayan Trend Sandalet Modelleri

2020 bayan trend sandalet modelleri listesi çok uzun olacaktır. Öncelikle nerede giyeceğinize karar vermeniz gerekiyor. Gece dışarı çıkmak ve rahatça eğlenmek için tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında sahil kenarında çok fazla vakit geçireceksiniz suya dayanıklı malzeme ile üretilen modellere yönelmek daha doğru olacaktır.

2020 Trend Sandalet Modelleri
2020 Trend Sandalet Modelleri

Bazı sandalet modelleri her ortama uygun olmaları ile de dikkat çekmektedir. Sizde bu modellere yönelebilirsiniz. Kot pantolon altına, etek altına ve kıyafet altına uygun olan modeller tercih etmek dışarı çıkarken ne giyeceğim diye düşünmenizin önüne geçecektir. Bu sayede yaz aylarınız hem rahat hem şık bir şekilde geçirmiş olacaksınız.

Topuklu Trend Sandalet Modelleri
Topuklu Trend Sandalet Modelleri

2020 Trend Deri Sandalet Modelleri

Trend deri sandalet modelleri rahat olduğu kadar aynı zamanda sağlıklı olmasıyla da dikkat çekmektedir. Deri modellerin ayak bileğini saran versiyonları şıklık ve rahatlığı beraber sağlamaktadır. Kot pantolon veya elbise altına çok rahat bir şekilde giyilebilir. Daha çok mat renk deri sandalet modelleri buna uygun olmaktadır.

Sandalet Modelleri
Sandalet Modelleri

Özellikle uzun boylu kadınlar için düz tabana sahip deri sandalet modelleri en doğru seçim olacaktır. Abiye elbise ile gidilecek özel bir geceye düz taban deri sandalet model tercihini yaparak topuklu ayakkabının ayağınıza uygulayacağı baskıdan otomatik olarak kurtulabilirsiniz. Ortamın hem en şık hem de en rahat kadını olarak güzel ve eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz.

2020 Trend Aksesuarlı Sandalet Modelleri

Farklı tarzda bir sandalet modeli sahibi olmak istiyorsanız bunun için aksesuarlı modellere yönelmek doğru bir seçim olacaktır. Bu modeller sayesinde renkli ve eğlenceli bir yaz dönemi geçirebilirsiniz. Aksesuarlı modellerde farklı renklerin uyum içerisinde bir ada kullanılması, ayakkabı ve topuklu ayakkabı modellerine benzerlik göstermesi doğru seçimi yapmanızı sağlayacaktır.

2020 Aksesuarlı Sandalet Modelleri
2020 Aksesuarlı Sandalet Modelleri

İsim yazan modeller, düz renk tek seçim modeller gibi birçok farklı tercih ile karşılaşabilirsiniz. Renkli karakterinizi kıyafetlerinizle yansıtırken aynı zamanda renkli bir sandalet modeli seçimi de yapabilirsiniz. Çiçek desenli, örgü, birbirine geçmeli, tokalı sandalet modelleri 2020 yaz aylarına damga vuracak sandalet modelleri olarak dikkat çekmeyi başarıyor.

Bir önceki yazımız olan 2020/2021 İlk Bahar Yaz Güneş Gözlüğü Trendleri başlıklı makalemizde 2020 yaz gözlük modelleri, gözlük modelleri ve ilk bahar gözlük modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu