Güzellik

Her cilt tonu için en iyi nude oje renkleri 2019 2020

Nude oje renkleri, tatlı bir yaz bronzluğuna mükemmel bir tamamlayıcıdır ve şık ve sofistike bir estetik geliştirmenize yardımcı olur. Daha zamansız ve zarif ne olabilir? Çıplak ve nötr ojeler sizi ofisten plaja ve bara sorunsuz bir şekilde götürebilen muhteşem bir manikür yapmanıza olanak sağlar.

Teninize yakışır bir nude oje sürmenize izin verecek en iyi oje tonlarını inceleyeceğiz ve cilt renginiz için hoş bir tırnak rengi seçmeniz için bazı ipuçları sağlayacağız. Tüm nude renkler eşit yaratılmaz ve benzersiz cilt tonunuzu tamamlayacak ve alt tonu tamamlayacak bir oje seçmeniz  büyük bir önem taşır.

Hızlı şekilde nude tırnakları yapmak için makalemizi bazı ipuçlarıyla tamamlayacağız!

Her cilt tonu için en iyi nude oje renkleri 2019 2020
Her cilt tonu için en iyi nude oje renkleri 2019 2020

Şimdi satın almak için en iyi nude  oje renkleri

Mevsim ne olursa olsun, yükselen ve yaklaşan trendler , çıplak nude tırnak renkleri, her türlü stilde kullanmayı düşünebileceğiniz en çok yönlü, zamansız manikür tarzıdır. İşte çoğu cilt tonunu ve stilini mükemmel şekilde gösteren en iyi nude oje renkleri!

Tom Ford  Nude Oje

Her cilt tonu için en iyi nude oje renkleri 2019
Her cilt tonu için en iyi nude oje renkleri 2019

Tom Ford yanlış yapamaz. Modadan güzelliğe, dokunduğu her şey altına dönüşüyor.

Kızarmış Şeker esnek ve hassas bir allık rengidir. Parlatılmış tırnaklara düzgün bir şekilde uygulandığında yumuşak bir ton ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Güçlendirilmiş, yüksek voltajlı parlaklık, pürüzsüz ve bakımlı tırnaklar sunacaktır.

Her cilt tonu için en iyi nude ojeler 2019 2020
Her cilt tonu için en iyi nude ojeler 2019 2020

Yapıştırılabilir formülü ve uzun süreli aşınmayı seviyoruz. Bu estetik olarak  küçük şişe, güzellik dolabınıza hoş bir hava katacak.

Dior Vernis  Uzun Ömürlü Nude Ojesi

Her cilt tonu için en iyi nude oje renkleri
Her cilt tonu için en iyi nude oje renkleri

Bu lüks nude oje ile Parislilerin sofistike mükemmelliğini size sunar. Bu sedefli renk aydınlık ve eteriktir, bir bale prensesine veya romantik bir masal kahramanı için uygundur.

Formül uzun ömürlü cam kaplamalı lüksdür. Hassas fırça ojeyi  etkili bir şekilde uygulamanıza olanak sağlar. Özel pigmentler, çıplak tırnak renginin canlılığını artırır ve oje kuvvetini arttırır.

Chanel Le Vernis Uzun Ömürlü Nude Oje Rengi

Her cilt tonu için en iyi nude oje renkleri chanel 2019 2020
Her cilt tonu için en iyi nude oje renkleri chanel 2019 2020

Chanel, kaliteli ve lüks makyaj ve güzellik koleksiyonları ile beğeni topluyor. Bu allık pembe tırnak ojesi romantik ve rüya gibi ve yumuşak yaz gün batımlarını çağrıştırıyor.

Formül, tırnakları zamanla güçlendirmek için biyoseramik ve seramidlerle zenginleştirilmiştir. Bu trend belirleyici renk tonları camsı, lake cilalıdır. İki kat maksimum sonuçları verecektir.

Marc Jacobs Beauty Parlak Nude Oje Rengi

Her cilt tonu için en iyi nude oje renkleri 2020
Her cilt tonu için en iyi nude oje renkleri 2020

Zengin ve prizmatik pigmentli bir formül içeren sevimli bir paket olan bu yumuşak allık bej rengi oje, günlük kullanım için mükemmeldir ve sizi ofisten sahile uygun bir şekilde götürebilir. Son kat yüksek parlaklık sunar.

Sonuç, sofistike ve çağdaş bir tarza kavuşmanıza yardımcı olan plastikleşmiş bir çıplak manikürdür. Bir kat hızlı yoğun renk verir. Bonus? Gelen küçük kutu süper şık ve glam. En iyi nude  oje renklerinden biridir.

Cilt Tonunuz İçin Nude Renk Oje Nasıl Seçilir

Şimdi en iyi nude oje ve nötr tonlara maruz kaldığınıza göre, tonunu seçme zamanı. Çıplak tırnak renkleri olabildiğince kullanıcı dostu olmasına rağmen, bazı ten tonlarına diğerlerinden daha iyi uyan renkler vardır.

Nötrleri cildinizin tonlarına ve alt tonlarına uygunluğunu bilen biri harika tırnaklar elde eder. Çıplak oje renkleri cildinizin tonunu vurgulamak için tasarlanmıştır.

Bununla birlikte, gölge ten renginizle çakışırsa, aslında solgun veya donuk bir cilt tenine katkıda bulunabilir. Manikür çok hoş olmayacak. Daha açık konuşmak gerekirse, ojelerinizin tonları ten renginizi güzelleştirmiyorsa, çıplak manikürünüz etkili bir zaman kaybıdır.

Alt Tonlar İçin En İyi Çıplak Oje

Sıcak alt tonlar, küllü grilerden veya soğuk grilerden ve bejlerden kaçınmalıdır. Bu çıplak tırnak renkleri, daha sıcak ten tonlarını yıkamaya yardım eder ve istenmeyen, soluk, donuk cilt tonuna katkıda bulunur.

Orta ten rengi olan kadınlar için, kahverengi  bir kum, son derece gurur verici olabilir. Sadece oje bütünlüğünü  soğuk  ve taupe-gri bazlı yerine sıcak ve kahverengi bazlı olmasına dikkat edin.

Her cilt tonu için en iyi nude oje renkler 2020 21
Her cilt tonu için en iyi nude oje renkler 2020 21

Açık Ciltler İçin En İyi Nude Oje

Açık tenli kadınların sıklıkla mavi ve pembe renkte şık tonları vardır. Açık cildi tamamlamak için cildinizin serin tonlarını artıran nötr bir oje seçin. Bu canlandırıcı ve parlak bir görünüm yaratarak cildinizi güzelleştirir.

İdeal pigment parlak ve canlı görünecek ve cildinizin canlılığını artıracaktır. Açık  bir teniniz varsa, her ne pahasına olursa, sarı karışımlı nude çıplak tırnak ojelerinden kaçının.

Açık teniniz ve ılık alt tonlarınız varsa, diğer yandan, kesinlikle sarı renkli bej bir oje kullanabilirsiniz. Yumuşak allık pembesi, açık tenli kadınları hem sıcak hem de soğuk alt tonlarıyla uyum sağlar.

Kayısı renkli, nude tırnak renkleri ve gri tonlardakiler, ten rengini daha şık hale getiriyor. Gri, ten renginin soluk tonlarına karşı etkili bir kontrast görevi görebilir.

Soluk ten rengine sahip olanlar karamelli ve çikolatalı kahverengiler çamurlu ve kirli görünebilir ve bu, çıplak bir manikürle yaptığınız ters etkidir.

Açık tenli kadınlar, beyaz görünümlü çıplak tırnak renginden uzak durmalı. Bej rengi, pembe ve taupe bazlı nude renkler, ten rengini canlandırabildiklerinden daha gurur vericidir.

Genel olarak konuşursak, daha yumuşak ve daha sedefli bir yüzey opak bir yüzeyden daha iyidir. Nötr bütünlüğünü koruyan daha koyu bir tırnak için, daha derin bir gül pembesi seçin.

Her cilt tonu için en iyi nude oje renkleri 2020 21
Her cilt tonu için en iyi nude oje renkleri 2020 21

Orta Cilt Tonları İçin En İyi Nude Oje Rengi

Orta ten rengi tonları soğuk ve sıcak tonların karışımıdır. En iyi nötrler bu renklerin ikisini de oynar.

Şeftali, oynamak için harika bir üstür çünkü sıcak taraftadır. Şeftali renginin sıcak tonları, orta ten tonunun sıcak alt tonlarını güzelleştirir. Açıkça turuncu görünümlü nötr tırnak cilalarından kaçının, bunlar canlı bölgeye yönelirler ve bu da çıplak bir görünüm yaratma amacını ortadan kaldırır.

Eğer soğuk bir orta cildiniz varsa, yumuşak bir allık pembesi son derece gurur vericidir. Sıcak bir cilt tonunuz varsa, derin bir taupe çok hoş olur.

Mor bazlı  nudeler, aynı zamanda bu alt tonları canlandırdıkları için sıcak orta ten tonları için de mükemmeldir. Sarı görünümlü çıplak tırnak renginden kaçının, bu cildin solgun görünmesine neden olabilir.

Hafif bronzluktaki nude oje renkleri orta tenli kadınlarda ürkütücüdür, çünkü parmak görünümünü uzatırlar. Orta kahverengi renk, ten rengi ile güzel bir şekilde eşleşir ve günlük görünüm için sofistikedir.

Büyü faktörünü, pembe ve pişmiş topraktan bir gül rengi ile yükseltin. Bu pişmiş toprak rengi modaya uygun ve tatlı ve sofistike bir çıplak manikür oluşturmanıza yardımcı olacak.

Allık pembesi, hem ılık hem de soğuk tonlu orta cilt için kazanan bir tondur.

Koyu esmer tenliler için en iyi nude oje

Cildi daha koyu olan kadınların karşılaştığı endişelerden biri, en güzel renklerin tenleri ile uyum sağlamamasıdır.

Bununla birlikte, nudeler  artık pembe veya bej tonlarıyla sınırlı değildir ve şimdi daha koyu ten tonlarına daha açık olan daha koyu kahverengi tonları ve taupları içerir.

Daha koyu ten tonları daha sıcak alt tonlara sahiptir. Karamel, bal ve çikolatanın tonları bu ten tonlarına uyar, çünkü sıcaklığı arttırır ve ten renginin parlaklığını arttırır.

Koyu kahverengi renk ayrıca parmakları uzatmaya yarar ve yapılandırılmış ve şık bir görünüm yaratır. Gül pembesi tonuna sahip taupe aynı zamanda nefis kadınsı bir siluet yaratabilir. Derin koyu tenler için leylak rengi ılık ve ışıltılı bir manikür estetiği yaratır.

Soğuk bir ton ile koyu tenli bir cilt varsa, net ve sofistike bir siluet oluşturmak için tam olarak tırnak yatağınız gibi çıplak bir tırnak rengi bulmalısınız. Sıcak alt  tonlu koyu ten rengi, bronz veya kum kahverengisi gibi altın renkli bir nötrle en iyi şekilde eşleştirilir.

Ten renginizi temizleyebileceği ve küllü mat bir cilt yaratabildiğinden gri ve bej tonlarından kaçının. Bebek pembe nude rengi ,  Barbie Kız tarzı tırnaklar görünümüne katkıda bulunabileceğinden, zarif bir çıplak manikür için en iyi seçenek değildir.

Bir kontrast arıyorsanız, o halde açık pembe bir renk alın.

Mükemmel Nude Manikür İçin İpuçları

Cilt renginize mükemmel bir şekilde uyan yeni bir nude oje sahibi olduğunuza göre, mükemmel nötr manikür oluşturmak için çalışmaya başlayabilirsiniz. Salon ziyareti gerekli değil!

Çıplak oje görünümünüzün mat değil ışıltılı olmasını sağlamak için üst katlar  yapın! Bir üst kat, çıplak manikürünüzün ömrünün korunmasına yardımcı olur ve tırnak görünümünüze parlak bir cam benzeri parlaklık katmanı ekler.

Klasik çıplak manikürle ilgili bir dokunuş için, tırnaklarınızı şeffaf bir ışıltı veya parıltılı oje ile tamamlayın . Bu, manikürünüze eğlenceli ve güzel bir hava verir.

Umarız yukarıdaki ipuçları size  nude tırnak yolculuğunuzu başlatmanız için ilham vermiştir. Unutma, nude sıkıcı demek değil!

Bir önceki yazımız olan Sonbahar / Kış 2019-2020 Tırnak Trendleri başlıklı makalemizde 2020 tırnak trendleri ve tırnak trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu