ModaÜnlü Stilleri

Hollywood’un En Şık Babaları

Hollywood’un jön isimleri yakışıklı olmalarının yanı sıra şıklıklarıyla da göz kamaştırıyor. Baba olan Hoolywood ünlüleri bu şıklıklarından ödün vermiyor. Çok iyi baba olmalarıyla da adlarından söz ettiren Hollywood’un en şık babaları kimler? Merak ediyorsanız detaylar içerikte.

David Beckham

3 oğlu ve bir kızı olan David Beckham futbolu bıraksa da adından hala söz ettiren isimler arasında. 1998 senesinde son derece görkemli bir düğünle evlenen David Beckham çocuklarıyla gittiği her ortamda şıklığıyla göz kamaştırıyor. İster spor ister klasik ne tarz olursa olsun kendisine yakıştırdığı aşikar.

Brad Pitt

Jön denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri. Hollywood dünyasının gelmiş geçmiş en yakışıklı isimleri arasında. Son zamanlarda kendisini salsa da şık tarzıyla uzun zaman kendinden söz ettirdi. Dört dörtlük bir stil. Karizmatik aile babası çizgisini koruyan Brad Pitt Hollywood’un en şık babaları arasında yer alıyor.

Ashton Kutcher

Mila Kunis’le uzun zamandır yakın arkadaş olan Ashton Kutcher özel bir düğünle evlendi ve çiftin Wyatt Isabelle adında kızları dünyaya geldi. İyi bir baba kelimesinin karşılığı olan Ashton Kutcher şık tarzıyla da adından söz ettiriyor. Sevimli halleri ve sempatik tavırlarıyla ilgi çekmeye devam eden Hollywod yıldızı taze babalar arasında.

Ryan Gosling

Esmeralda Amada Gosling isimli sevimli kız çocuğunun yakışıklı babası Ryan Gosling hem yakışıklı olması hem de şık tarzıyla büyülüyor. Babadan Oğla adlı filmin setinde tanıştığı oyuncu sevgilisiyle dünya evine giren Ryan Gosling kariyerinin de zirvesini yaşıyor.

Justin Timberlake

Karizmanın vücut bulmuş hali! Justin Timberlake dillerden düşmeyen şarkılarıyla, başarılı tarzıyla Hollywood’un en şık babaları arasındadır. Ünlü oyuncu eşi ise Jessica Biel.

Jonny Depp

Eşi Venesa Paradis ile yollarını ayıran Jonny Depp 2 çocuk sahibidir. Stil sahibi Jonny Depp salaş, kendine has tarzıyla dikkat çeken ünlüler arasında yer alır. Kullandığı aksesuarlar ile sıradanlığa karşı savaş açıyor.

Bir önceki yazımız olan 2020 Boho Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde boho gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu