Genel

Hoşlandığınız Erkeğin İlgisini Çekmenin Yolları

Hoşlandığınız Erkeğin İlgisini Çekmenin Yolları

Biz kadınlar duygularımız söz konusu olduğunda çekingen davranabiliyoruz. Bir erkekten çok hoşlansak bile bunu belli etmekte zorlanıyor, karşımızdaki erkeğin bir şekilde ilgimizi anlamasını bekliyoruz. Ancak bu zaman kaybından başka bir işe yaramıyor. En iyisi ufak ama etkili yöntemlerle karşınızdaki erkeğin dikkatini çekmeye çalışmak. Gerisi ona kalmış! İşte hoşlandığınız erkeğin ilgisini çekmenin 5 yolu!

1/5 – Ona akıl danışın

Onun ilgisini çekmenin yollarından biri fikrini sormaktır. Örneğin ona sinemaya gitmek istediğinizi ancak hangi filme gideceğinize karar veremediğinizi söyleyebilir ve tavsiye isteyebilirsiniz. Özellikle onun ilgi alanı olan konularda ondan tavsiye istemek, dikkatini çekecek ve sizi fark etmeye başlayacaktır.

2/5 – Yalnız kalmaya çalışın

Aynı ortamlarda bulunuyorsanız, onun hareketlerini izleyip yalnız kalabileceğiniz anlar yaratmaya çalışın. Mesela kahve almaya gidiyorsa hemen arkasından siz de gidin ya da asansöre biniyorsa ona yetişmeye çalışın. Sizinle yalnızken sizi fark etmesi ve sizden etkilenmesi çok daha kolay olur.

3/5 – Şakalaşın

Erkekler esprili kadınları çekici bulur ve takdir ederler. Siz de böyle bir yönünüz varsa ön plana çıkarabilir ve onunla şakalaşabilirsiniz. Belki de bu şekilde sizin onunla ilgilendiğinizi anlayacaktır.

4/5 – Sakarlaşın

Bu numara eskilerden ancak halen işe yaradığı bir gerçek. Onunla aynı ortamdayken ayağınız bir yere takılmış gibi davranabilirsiniz. Fakat abartılı hareketler yapmaktan kaçının. Biraz sakar ve sevimli olmanız onun dikkatini çekecektir.

5/5 – Flört edin

Olayları hızlandırmak ve kendinizi daha iyi ifade etmek adına onunla flört etmeyi de tercih edebilirsiniz. Onunla konuşurken gözlerinizi kaçırmadan gözlerinin içine bakmak, esprilerine gülmek, koluna hafifçe dokunmak, üzerinden iplik topluyormuş gibi yapmak vb. minik flört hareketleriyle ondan hoşlandığınızı anlamasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çikolatalı ve Fındıklı Muffin başlıklı makalemizde çikolatalı muffin tarifi ve çikolatalı ve fındıklı muffin hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu