GüzellikZayıflama & Beslenme

İngiliz Karbonatı yararları nelerdir? İngiliz Karbonatı Zayıflatır mı ?

Formda bir vücuda sahip olmak bir çok kişinin hayalidir şüphesiz ki, bunun için düzenli beslenme ve düzenli egzersiz yani spor yapmanın büyük faydası var. Ancak zayıflamak için doğal yöntemler ve çözümler araştıran kesim bir hayli fazla olduğundan bu yazımızda sizlere İngiliz karbonatı ile zayıflama yönteminden ve ayrıca karbonatın yararları hakkında ufak bilgiler vermek istiyoruz.

Bir çok uzman her yeni gün birbirinden farklı doğal zayıflama yöntemi ile bir çok kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Verilen tariflerin herhangi ekstra bir masraf çıkarmadığı için, yani ufak maddiyat gerektiren ve pratik tariflerden oluştuğu için deneme yanılma ile mutlaka bir kez deneniyor. Karbonat ile zayıflama yöntemleri bir çok uzman tarafından defalarca dile getirilmiş ve ortak kanı Karbonat zayıflatıyor, ama nasıl ?

İngiliz Karbonatı yararları nelerdir İngiliz Karbonatı Zayıflatır mı
İngiliz Karbonatı yararları nelerdir İngiliz Karbonatı Zayıflatır mı

İngiliz Karbonatı yararları nelerdir? İngiliz Karbonatı Zayıflatır mı?

Aslında karbonat ile zayıflama tarifi oldukça basit, sadece karbonat ve suya ihtiyacınız var. 1,5 litre suya yaklaşık 1 tatlı kaşığı karbonat ilave edin ve eriyene kadar karıştırın ve günlük tüketin. Önemli olan konu burada yemekten sonra su içmemeniz, yemekten yarım saat önce karbonatlı su içmeniz gerekiyor.

İsteğe göre yemekten 1 yada 1,5 saat sonra yine karbonatlı su içebilirsiniz. Karbonatlı su ile zayıflamak için sabahları aç karnına mutlaka yarım litre su tüketmelisiniz. Mümkün olduğunca yarım saat sonra kahvaltıya geçmelisiniz. Ayrıca karbonatlı su içmek vücuttan şişkinliği’de atmanızda oldukça yararlıdır, ancak her şeyde olduğu gibi fazlasının zararlı olabileceğini asla unutmamalısınız.

Karbonatlı suyun başka ne gibi yararları bulunuyor ?

Uzmanlara göre alkali seviyesi yüksek sular metabolizmayı hızlandırmada etkili yöntemlerden biri, vücudun yağ birikimini azalttığı belirtiliyor. Ayrıca karbonat suyu alkali yapan en etkili yöntemdir. Karbonatın diğer bilinen yararları arasında ayak kokusu gidermek için, cilt lekeleri gidermek için, saçlar için kepeklenme sorununda ve diş beyazlatma geliyor.

Bir önceki yazımız olan Evde Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri başlıklı makalemizde diş beyazlatma, diş beyazlatma tarifleri ve doğal diş beyazlatma hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu