Düğün

Kabarık Gelinlik Modelleri 2019 – 2020

Gelinlik giymek özellikler kızlarımız hayalidir. Bu hayal gerçek olurken o seçimi oldukça zordur. Küçükken aklımızın köşesinde tasarımı yerleşse de o an geldiğinde o kadar çeşit arasında boğulur gider insan. Kabarık Gelinlik modelleri ise her kızımızın aklının başka bir köşesinde hep yer almaktadır. Sadece düğünde değil aynı zamanda kınamız da ve nişanımız da da kabarık model tercihlerimizin arasındadır.

Özellikle çocuk ruhlu kızlarımız bu seçimi çok fazla kullanmaktadır. Cesaret sahibi olan bayanlarımız çoğunlukla dekolte kabarık modelleri seçmektedirler. Fit, ince yada kilolu bayanlarımız fark etmez her bedene vücuda sahip olan bayanlarımız tarafından sıkça tercih edilen modellerdir.

Kabarık Gelinlik Modelleri 2019 – 2020

2020 de ise taşlı modeller daha çok ön planda olacağa benziyor. Sadelik istemeyen bayanlarımız için moda evlerinde gerek değersiz gerek değerli parlak taşlar ile sizlere sunulmaktadır. Bu modeller çoğunlukla straplez şeklinde daha çok tercihler arasındadır. Kabarık gelinlik denilince ise akla ilk gelen prenses modellerdir lakin prenses modeller daha fazla kabarık özelliğe sahiptir.

Prenses gibi olmak isteyen gelinlerimiz daha çok bu gelinlikleri tercih ederler puf eden gelinlikler isterler. Böylece kendilerini prenses gibi hissederler. Kabarık modellerde göğüs kısmı genelde taşlı gelinlikler tercih edilmektedir. Kimi kızımız da dantel detay tercih eder. Bu gelinliklerin duvak ile uyumu çok farklı olur.

Her duvak ile bir bütün sağlar. Bu kabarık gelinlikler sade göğüs detayı hariç komple dantel detayına da sahiptirler. Çoğu kızımız bunu da tercih etmektedir. Kabarık gelinlik modelleri hem fiyat bakımından hem de şıklık bakımından ilk sıralarda yer almaktadır. 2019 – 2020 kabarık gelinlik modellerinde ise daha çok sırt detaylı ve taş detaylı modeller ele alınmış ve şıklık katılmıştır.

Sırt dekoltesi ile ön planda olan bu modeller kızlarımın tarafından çok sevilmekte ve tercih edilmektedir. Bu modellerde daha çok gösteriş ve abartı ele alınmıştır. Ve kızlarımız sadeliği bırakıp bu modellerden yana tercih kullanmışlardır. Bu gelinliğe her duvağın uyması da kızlarımız için daha çok vakit kazandırıyor. Çünkü hemen seçimlerini yapıyorlar.

İlginizi çekebilir 2020 Gelinlik Modelleri – Kış/ Sonbahar/ Yaz Düğünleri İçin Modeller

Bu sezonda çeşit çeşit tasarımlar ile günümüze damga vuracak modeller arasında bu kategori ilk sırada yer almaktadır. Kızlarımızı zor bir seçimler bekliyor. Bu seçimlerini kabarık modeller arasında yapıp güzel bir duvak ve hoş bir saç modeli ile kendilerini prenses gibi hissedebilir ve çok güzel gelin olabilirler. Bu gelinlikler ile çok şık ve zarif olup o günün gözdesi olacaklardır.
İlginizi çekebilir 2020 Gelinlik Modelleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu