Aksesuar

Kadınları İçin En İyi 19 Gucci Kemer Modeli 2020

Kadınları İçin En İyi 19 Gucci Kemer Modeli 2020

Gucci kemerleri, her kadının gardırobundaki en sıcak aksesuarlardır ve yakında sahip olmayanların dilek listelerine geçecektir. Beline dokunmaya, kıyafetleri desteklemeye ve belin daha ince görünmesine neden olan kemerler, genel olarak, Gucci imzalı olduklarında daha da istenen hale gelen en imrenilen moda aksesuarları. Gucci kemerleri her zaman sıcak bir trend olduğundan, sadece sahte bir Gucci kemerin  nasıl tespit edeceğinizi öğrenmekle kalmayıp, aynı zamanda tüm zamanların kadınlar  için en iyi Gucci kemerlerini gözden geçirmek de faydalı olacaktır!

 Tüm Zamanların  En İyi 19 Bayan Gucci Kemeri

Gucci kayışları hakkında çok şey biliyor olabilirsiniz, fakat en havalı olanları hangileri? En son eklenenler arasında, tüm zamanların en iyi 19 Gucci kemerini sunuyoruz.

Gucci bayan kemer 2019
Gucci bayan kemer 2019

Birbirine G ile Gucci Guccissima Kemer

İşte tam anlamıyla tüm zamanların en ikonik Gucci kemeri! Herkes yaşamı boyunca bir noktada istiyor ve hatta daha fazla insan sahtelerini deniyor. Kendinizde (moda) tarihin parçalarını giymeyi seviyorsanız, Gucci’nin Guccissima’sı mutlaka sahip olmanız gereken en önemli şey. Bu ikonik kemeri Gucci’nin online mağazasında üç stilde bulabilirsiniz !

Kadınları İçin En İyi 19 Gucci Kemer Modeli 2020
Kadınları İçin En İyi 19 Gucci Kemer Modeli 2020

Çift G Toka ile Gucci Siyah Deri Kemer

Bu Gucci kemerini en popüler Instagram etiketlerinde ve modacı arkadaşının dolabında gördün! Bu, sade stil ile  kadınlar için en ikonik Gucci kemerlerinden biridir. Düz siyah deri, birinci sınıf kalitededir, yeni Double G tokası kek üzerine krema koyar gibi. Siyahın dışında, beyaz, tozlu pembe renkleride var, timsah derisi ile olanı hepsinden en zengin olanıdır! Hepsini Gucci.com’da bulabilirsiniz !

gucci kemer modelleri 2019 2020
gucci kemer modelleri 2019 2020

Aksesuar Gereği Olarak Gucci Kemerlerinin Yükselişi

Bir sonraki tasarım kemerinize yatırım yapmadan önce, Gucci kemerlerinin küçük tarihini keşfetmeye değer. Aslında hiçbir zaman modası geçmediler, ancak Gucci’nin yaratıcı direktörü Alessandro Michele sayesinde kısa sürede herhangi bir kızın hayalindeki aksesuar ürünü haline gelen 2015 sonbaharından / kışından bu yana çok fazla yükseliş kazandılar.

Metal Çiçekli Gucci Deri Kemer
Metal Çiçekli Gucci Deri Kemer

Yetmişli yıllardan bu yana neredeyse her moda fuarında yer almasına rağmen, eski yaratıcı yönetmen Tom Ford ile Gucci’nin moda endüstrisinde aşınmaya değer hale gelmesi her moda severden en az bir tane alması yönünde çağrıda bulundu. Ayrıca Tom Ford ile de logo basılmış kayışlar, diğer üst düzey moda gösterilerinde de yer aldı, çünkü doksanlar ruh halini mükemmel bir şekilde kucakladılar.

Kelebek Toka ile Gucci Deri Kemer
Kelebek Toka ile Gucci Deri Kemer

Logo çılgınlığı 2008 ile ilk 2010 ‘ların arasında azalırken, Gucci kemerleri diğer Gucci kıyafetleri ve ayakkabı öğeleri gibi daha az “görünür”  logolandı. Tabii ki, Alessandro Michele etiketin yaratıcı yönetmeni olarak atandığından bu yana işler değişti, modaya yönelik maksimalist, savurgan ve logolu yaklaşımı endüstrinin gidişatını sonsuza dek değiştirdi.

Kedi Başlı Gucci Deri Kemer
Kedi Başlı Gucci Deri Kemer

Logoları yeniden tam olarak yürüttü, diğer markaları da aynı şekilde efsanevi logolara sahip öğeleri serbest bırakmaya itti. Özel reklam kampanyalarının yardımıyla, markalı moda ürünleri için bizi daha da uzun süre bekletti (hepimiz logoları takdir etmeyen ancak şimdi onları seven eskiden şüpheci bir arkadaşımız var!).

Kare G Tokalı Gucci Yılan Derisi Kemer
Kare G Tokalı Gucci Yılan Derisi Kemer

Gucci kemerlerinin başarısının anahtarı, kayışların  daha sade bir şekilde bir açıklama yapması ve dolayısıyla birçok moda koleksiyoncusu için daha uygun fiyatlı bir ürün olması gerçeğiyle de çok ilgilidir.

kahverengi gucci kemer 2019
kahverengi gucci kemer 2019

Öyleyse neden ikonik Yetmişli veya Seksenlerden ilham alan yeni bir Gucci kemeri ile kendinizi şımartmıyorsunuz? Ancak, birine yatırım yapmadan önce, özgünlükleriyle ilgili bilmeniz gerekenler aşağıdadır.

Gucci Zincir Kemer
Gucci Zincir Kemer

Sahte Gucci Kemeri Nasıl Anlaşılır

Moda tarihinde  sahtesi en çok üret,len eşyalarından bazıları, tasarımcı çantalar, tasarım kemerler, spor ayakkabılar ve muhtemelen  Tişörtleri. Çoğu zaman pek fazla ayrıntıya sahip olmadıklarından, sahte bir kemer tespit etmek herkese zor anlar yaşatır.

Gucci Kraliçesi Margaret Deri Kemer
Gucci Kraliçesi Margaret Deri Kemer

Her zaman artan popülerliklerinden bu yana, sahte Gucci kemerleri diğer tasarımcı kemerlerinden daha fazla talep görmekte ve tespit etmeleri (zor olmasa da) aynı derecede zordur.

gucci kemer
gucci kemer

Gucci kemerinizin sahte olup olmadığını kontrol etmek için  mağazasına fiziksel olarak gidemiyorsanız veya sadece bir Gucci kemer almak üzeresiniz ve orijinal olduğundan emin olmak için bazı ekstra ipuçları almak istiyorsanız, işte bazı önemli bilgiler Gerçek Gucci kayışlarını almaya çalışırken göz önünde bulundurmak!

gucci kemer modelleri 2019
gucci kemer modelleri 2019

• Her zaman Gucci ürünlerini saygın bir satıcıdan satın almayı deneyin (mağazalar, eski dükkanlar ve tabii ki Gucci mağazaları). Yapabiliyorsanız, doğrudan Gucci’nin çevrimiçi mağazasından satın alın.

Gucci deri kemer modelleri 2019
Gucci deri kemer modelleri 2019

• Kemer fiyatı söz konusu olduğunda gerçekçi olun. Aşırı ucuzsa, açıkça sahte.

• Gucci kemerinizin seri numarasını, orijinalliğini kontrol etmek için her zaman resmi web sitelerine girebilirsiniz.

gucci bayan kemer
gucci bayan kemer

• Herhangi bir Gucci kemerini satın almadan önce, yatırım yapmak istediğiniz modeli incelemek için Gucci’nin web sitesine gidin, fotoğrafları size ürünün yakınlaştırmasını ve her bir detayını görme imkanı verir.

gucci bayan kemer modelleri
gucci bayan kemer modelleri

• Kemerin malzemeleri birinci sınıf kalitede olmalı – hem deri hem de toka. Eğer toka çok hafif ve ucuz hissediyorsa ve derinin kendine has bir kokusu yoksa, büyük olasılıkla sahte bir Gucci kemeri vardır.

Gucci bayan kemer modelleri 2019
Gucci bayan kemer modelleri 2019

Toz Torbasını Kontrol Edin

Neredeyse tüm tasarımcı aksesuarlarını elde ederken yapmanız gereken bir şey var – kemerinizin kutusundaki toz torbasını kontrol edin. Toz torbası koyu renkli olmalı, marka ismi altın harflerle ortada görünmelidir. Her zaman sağ üst köşede bir ip içeren ipli bir toz torbasıdır. Tüm Gucci kayışları, içinde “Gucci Made in Italy” yazan etiketi olan, istisnasız bir toz torbasında gelir.

gucci bayan kemer modelleri 2019 2020
gucci bayan kemer modelleri 2019 2020

Logosunu Kontrol Edin

Diğer tüm ürünleri gibi, tüm Gucci kemerleri de sadece bir toz torbasıyla değil, tamamlayıcı koyu kahverengi bir hediye torbasıyla gelir. Her çantanın,  iç kısmı dışında, çantanın her yerine basılmış bir çift G logosu olmalıdır. Hediye çantasında ayrıca kayışın kaymasını engellemek için kullanılan koyu kahverengi bir ip bulunmalıdır.

Gucci bayan kemer modelleri 2019 20
Gucci bayan kemer modelleri 2019 20

Bir önceki yazımız olan En İyi İkonik Chanel Sırt Çantası Modelleri başlıklı makalemizde chanel, chanel sırt çantası modelleri ve ikonik chanel sırt çantası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu