Sokak ModasıTrendler

Kahverengi Deri Ceket Kombin Kadın

Geleneksel giyim tarzının dışına çıkmadan birçok gardırop, kahverengi deri ceket kombin kadın kıyafetleriyle tarz yaratabilecek güçtedir. Farklı kesimleri, şekilleri ve tasarımları bulunan deri ceketler, kıyafetinizi doğru şekilde ön plana çıkaracak tarzda olmalıdır.

Kahverengi Deri Ceket Kombin Kadın

Çoğu kadın yaşının da getirdikleriyle 40’lı yaşlardan sonra deri ceket giyilemeyeceği yönünde birleşmektedir. Ancak deri ceketler, bir gardırobun vazgeçilmezleri arasında yerini almaktadır.

Kotların olduğu kadar etek ve elbiselerin üzerine de rahatlıkla giyilebilir. Siyah renk, deri ceket üzerinde bir klasik oluştururken, yeşil, kırmızı, mavi, gri, kahverengi olan deri ceketler de her yaşta giyilebilir.

Kahverengi Bisikletçi Ceketi ve Skinny Pantolon

Kahverengi Bisikletçi Ceketi ve Skinny Pantolon

Kahverengi deri ceket kombin kadın tercihleri arasında giderek daha da yayılmaktadır. Özellikle bisikletçi deri ceketi, gri yünlü skinny pantolon ile kombinlenebilir.

Parlak lacivert kot üzerine, koyu kahverengi deri bisikletçi ceketi takım yapabilirsiniz.  Altına bir çift kahverengi süet sandalet ile şıklığınızı tamamlayan bir kombin ile hem daha genç hem daha taze görünürsünüz.

Kahverengi Bisikletçi Ceketi ve Kot Pantolon ve Skinny Jeans

Kahverengi Bisikletçi Ceketi ve Kot Pantolon ve Skinny Jeans

Gerek günlük hayatınızda gerekse özel hayatınızda karizmanızı ön plana çıkarmak ve farklı görünmek için, koyu kahverengi deri ceket ve lacivert kot pantolonu tercih edebilirsiniz. Altına bir çift, koyu kahverengi süet sandalet ile rahat edersiniz.

Ciddiyetini bozmadan daha şık görünmek isteyenler, koyu kahverengi deri ceket, zeytin kamuflaj skinny jeans tercih edebilirler. Altına giyecekleri koyu renk kahverengi süet bot, size daha fazla estetik katacaktır.

Olabileceğinden daha havalı görünmek isteyenler, koyu kahverengi deri ceket ve açık mavi renkli yırtık erkek kot pantolonu tercih edebilirler. Altına giyilecek siyah deri mokasen ayakkabı, tarzınızı tamamlayacaktır.

Kahverengi Deri Ceket ve Siyah Kılıf Elbise

Kahverengi Deri Ceket ve Siyah Kılıf Elbise

Kahverengi deri ceket ve siyah kılıf elbise kombinasyonu, sizi sandığınızdan daha rahat ettirecektir.

Rahat kıyafetlerden hoşlananlar için bir başka kombin ise, koyu kahverengi ceket ve siyah mini etek tarzıdır. Kıyafetinizi tamamlamak için ise siyah deri babet ayakkabılar yeterli olacaktır.

 

Kahverengi Deri Ceket ve Yırtık Skinny Jeans

Kahverengi Deri Ceket ve Yırtık Skinny Jeans

Kahverengi deri ceket kombin kadın kıyafetleri arasında yırtık skinny jeanler ayrı bir yer kaplar. Konforu ve pratikliği ön plana çıkarmak isteyen kadınlar, koyu kahverengi deri ceket ile lacivert yırtık skinny jeansleri tercih edebilir. Altına tercih edilecek kahverengi süet bağcıklı botlar, cazibeli görünmenin bir başka yoludur.

Bir önceki yazımız olan 2020 Yaz Renk Trendleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu