Genel

Karşı Cinse Renklerle Çekici Görünün!

Enerjiyi doğru şekilde yansıtmak için gün içerisinde seçeceğiniz rengin büyük bir önemi var. Sadece kendimizde ki enerjiyi dışa aktarmakla kalmıyor, karşımızda ki kişiyi de etki altına alabiliyoruz. Fakat burada önemli olan konulardan birisi de doğru renk seçimine başvurmaktır. Benim rengim nedir, hangi renkle coşuyorum diye şimdiden düşünmeye başlayabilirsiniz.

Sadece üzerinize giydiğiniz kıyafetlerde değil saçınıza taktığınız tokadan kullandığınız aksesuara kadar uygun renk seçimi yapmanızı enerjiyi yaymanıza yardımcı olacaktır. Karşı cinsin en çok dikkat ettiği noktalardan birisi de yaymış olduğunuz enerjidir. Bu sezonun trend olan kıyafetini giyeyim saçımı, makyajımı yapayım ve üzerine bir de ojemi süreyim diye hazırlık yapabilirsiniz.

Kokoş bir halde yanına gittiğiniz sevgilinizle karşılaştığınızda hiç tahmin edemeyeceğiniz bir tabloyla karşılaşabilirsiniz. Birden bire partneriniz tarafından ”bu ne biçim kıyafet” ya da ”eline sürmüş olduğun ojeyi çıkart, aseton yok mu?” diyebilir.

Hangi Renkleri Tercih Etmeliyim?

Cilt renginin soğuk ya da sıcak olmasını bildiğiniz takdirde renk seçiminizin daha kolaya dönüşeceğini söyleyebiliriz. Kırmızı renk her zaman kişiyi daha canlı göstermeyi tetikler. Ayrıca kırmızı renk giyen kişiler kendilerini hem daha çekici hisseder hem de istediğiniz enerjiyi yakalar. Sadece kendinizde değil aynı zamanda karşınızda ki kişininde dikkatleri üzerinize çekmesini sağlamış olur.

Kırmızı rengin yanı sıra siyah, mor renklerle de hem enerjiyi çağırabilir hem içinizde ki ışığı tekrardan alevlendirebilirsiniz. Bu yüzden dolayı partnerinizle iletişime geçtiğiniz zaman üzerinizde ilk görüşmede bu renkleri seçmeniz daha seksi görünmeniz açısından önemlidir. Çekiciliğinizi karşı tarafa hissettiğiniz zaman ise artık bir şey yapmanıza gerek kalmayacak.

Mutlu Bir Gülümseme Çekici Kılar!

İş yalnızca giydiğiniz renkli kıyafetlerle kalmıyor. Çekicilik için biraz sizin de fedakarlık yapma zamanınız geldi çattı. Hayatınızın büyük bir bölümünü somurtarak geçiriyorsanız çok yanlış yapıyorsunuz. Çünkü gülmek çevreye pozitif bir enerji saçmayı sağladığı gibi insanlar tarafından da çekici görünmenizi sağlar.

Bu yüzden mümkün olduğunca çevrenize sempatiklik kazandıran masum gülümsemelerimizi esirgemeyin. Bırakın siz bunları yapmakla yetinin ve neler olabileceğini daha sonradan keşfedin. Çekici görünmek için hangi renkleri seçmeliyimi öğrendikten sonra ki diğer basamak ise gülümsemekten geçiyor.

Bir önceki yazımız olan Altın Rengi İle Parıldayan Çarpıcı Yatak Odaları başlıklı makalemizde altın rengi, dekorasyon ve yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu