Genel

Kesinlikle Uzak Durmanız Gereken 4 Erkek Tipi

Kesinlikle Uzak Durmanız Gereken 4 Erkek Tipi

Kendimiz için uygun erkeği bulmak bazen zorlu bir yoldur. Bu yolda bir çok erkekle tanışıp, onları tanımaya çalışır ve bize uygun olup olmadıklarını tartarız. Arayışınızda karşınıza çıkan erkeklerden bazıları ise kesinlikle uzak durmanız gereken erkekler arasında yer alır. Sizi etkilemek için gerçek karakterlerini saklayan bu erkekler, bir süre sonra gerçek yüzlerini gösterirler. Bu durumda vakit kaybetmeden bu erkeklerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Peki kim mi bu erkekler? İşte, uzak durmanız gereken o 4 erkek tipi!

1/4 – İşkolik

İşkolik erkek, parlak kariyeri, yüksek kazancı ve şık takım elbiseleri ile ilk başta gözünüzü boyayabilir. Ama acı gerçek, onun size ayıracak vaktinin asla olmayacağıdır. Pahalı restoranlarda yenen yemeklere eşlik eden göz kamaştırıcı hediyelere ek olarak, sohbet konunuz sürekli onun işi olacaktır. “Ben ikinci plamda kalabilirim” diyorsanız size mutluluklar dileriz!

2/4 – Tembel Teneke

Erkek arkadaşınızla tanıştığınızda işsizdi. Ama size sürekli yüksek ideallerinden ve mantıklı planlarından bahsedip durdu. Aylar geçmesine rağmen elde ettiği tek başarı dışarıdan eve yemek söylemek olmuşsa, durumun pek de iç açıcı olmadığını söylemek lazım. Sevgiliniz iş aramaktan bahsetmiyor, konuyu açtığınızda kapatmaya çalışıyorsa ilişkinizi bir daha gözden geçirmenizde fayda var.

3/4 – Koca Bebek

Bu erkekler çok eğlencelidir bu yüzden ilk başlarda gerçek yüzünü anlamayabilirsiniz. Onunla gezip tozmak ve eğlenmek siza çok keyif verebilir ve sizi mutlu edebilir. Fakat koca bebekle ciddi bir ilişki yaşadığınızda bazı şeyleri idrak edebilirsiniz. Koca bebek ev ekonomisi, kira ödemesi, aile babası olmak gibi konuları sıkıcı bulacaktır. Onu eğlenceli dünyasında bırakıp arkanıza bile bakmadan kaçmanızı tavsiye ederiz.

4/4 – Cimri

İlk bir kaç buluşmanızda hesabı o öder. Ama bir süre sonra hesabı sürekli size ödettiğini fark edersiniz. Eğer durum böyleyse bedavayı seven, cimri bir erkekle birlikte olduğunuzu söylemek gerekiyor. Sizi maddi ve manevi zarara uğratmadan onunla olan ilişkinizi bitirmeniz en doğrusu olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Seks Sonrası Kadınların Yaptığı 5 Garip Davranış başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu