Khloe Kardashian’ın Yeni Bob Kesim Saçları

Anasayfa / Saç Modelleri / Khloe Kardashian’ın Yeni Bob Kesim Saçları

Khloe Kardashian’ın Yeni Bob Kesim Saçları

Khloe Kardashian Yeni Bob Kesim Saçları
Saç Modelleri

Ferah sarı ve jet bitişli kısacık kestirdiği küt saçlarıyla Khloe Kardashian

Dünyaca ünlü reality show yıldızı Kardashian kardeşler uzun ve bukleli saçlardan sıkılmış olacaklar ...

Dünyaca ünlü reality show yıldızı Kardashian kardeşler uzun ve bukleli saçlardan sıkılmış olacaklar ki artık daha modern, ferah kısa saç modelleri tercih etmeye başladılar. Kısa saç akımına önce Kim Kardashian katıldı, son dönemde kısa jet kesim saç modeliyle sıkça gündeme gelmişti hatırlayacağınız gibi. Şimdilerde modern kesim kısa saçlarıyla en çok konuşulan isimlerden biri de Khloe Kardashian..  Yakın zamanda çene hizasındaki bob kesim saçlarıyla dikkat çeken Kendall Jenner da kısa saç modasını takip edenlerden.

Khloe Kardashian Yeni Bob Kesim Saçları

Khloe Kardashian Yeni Bob Kesim Saçları

Khloe, yakın zamanda balyajlı uzun saçlarını buz sarısına çevirmiş ve büyük beğeni toplamıştı, sonrasında ise radikal bir kararla uzun sarı saçlarına daha modern bir hava katan lob kesimi tercih etti. Kısa saçların cazibesine kendini kaptırmış olacak ki şimdide bob kesim bir model tercih ederek kısa saçlı ünlüler kervanına katılmış oldu. İnstagram’da  ‘kısa saçların bağımlı oldum.’ paylaşımını yapan ünlü isim şimdilerle modern kesim sarı jet bitişli, küt saçlarıyla takipçilerine ilham veriyor..

Bir önceki yazımız olan Ünlülerden İlham Alın : 20 Etkileyici Gri Saç Modelleri başlıklı makalemizde gri saç modelleri 2019 ve ünlülerin saç stilleri hakkında bilgiler verilmektedir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

BURADASINIZ / Khloe Kardashian’ın Yeni Bob Kesim Saçları

Dünyaca ünlü reality show yıldızı Kardashian kardeşler uzun ve bukleli saçlardan sıkılmış olacaklar …

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*