GenelModa

Kırmızı Halıya Kıyafetiyle Damga Vuran 5 Ünlü

Kırmızı Halıya Kıyafetiyle Damga Vuran 5 Ünlü

Ünlülerin en büyük hayallerinden birisi  kırmızı halıda geçiş yapmaktır. Oscar ödül töreni ve Cannes Film Festivali’nden sonra kırmızı halıda yürümek ve adını duyurmak ünlülerin en önem verdikleri işlerden birisidir. Yazımızda kırmızı halıda ünlüler geçitinde kırmızı halıya kıyafetiyle damga vuran 5 ünlüden bahsedeceğiz. İşte ünlüler geçitinde kırmızı halıya damgasını vuran 5 ünlümüz;

Nurgül Yeşilçay

Televizyonların başarılı oyuncularından birisi olan Nurgül Yeşilçay kırmızı halıda beyaz düz sade bir elbise tercih ederek katıldı. Oldukça sade ve şık olan elbise ile kırmızı halıyı dolduran Nurgğl Yeşilçay kırmızı halıdan geçmenin mutluluğunu yaşadı.

Hülya Avşar

Kırmızı Halıda elbisesiyle göz dolduran ve dikkat çeken isimlerden birisi de Hülya Avşar. Avşar kızı derin dekolteli elbisesiyle kırmızı halıda yürüyenler arasındaydı. Şık ve zarif bir elbiseyle katılım sağlayan Hülya Avşar göz kamaştırıcı etkisiyle izleyenleri büyüledi.

Fahriye Evcen

Kırmızı halıya damgasını vuran ve oldukça yakışan ünlülerden birisi de Yaprak Dökümü dizisinden Necla karakteri ile tanıdığımız isimlerden biri olan Fahriye Evcen. Fahriye Evcen uzun sade beyaz elbisesiyle kırmızı halıda kuğu gibi süzülenlerden birisi. Yırtmaçlı kol dekoltesi elbisesinde en çok dikkat çeken kısımlardan birisi. Ekranlarda olduğu gibi kırmızı halıda da Fahriye Evcen izleyiciler büyüledi.

Cansu Dere

Kırmızı halıda göz kamaştıran ve etkili görünümüyle estetik bir duruş sergileyen isimlerden birisi de Cansu Dere’dir. Cansu Dere kırmızı halıda yürümek için o da pek çok ünlü gibi tercihini beyazdan yana kullandı. Beyaz şık tulumuyla göz kamaştıran Cansu Dere’de yine kırmızı halıda duruşu ve yürüyüşü ile adından en çok söz ettiren ve beğenilen isimlerden birisi. Oyunculuğu ve zerafetiyle tanıdığımız ünlü oyuncu Cansu Dere ekranlarda olduğu gibi kırmızı halıda da şıklığı ve estetik görünümüyle sevenlerini büyüledi.

Azra Akın

Kırmızı halıda şık ve gösterişli kıyafetiyle podyumlarda olduğu gibi kırmızı halıda da kendini gösteren isimlerden birisi de Azra Akın’dır. Azra akın en göz alıcı ve şık haliyle kırmızı halıda rüzgar gibi geçen ve etkileyen ünlülerden birisi olarak kırmıza halıya damgayı vuran isimlerdendir.

Bir önceki yazımız olan Makyaj Hakkında Hep Doğru Bildiğimiz Yanlışlar başlıklı makalemizde Makyaj, Makyaj Hakkında Biildiğimiz Yanlışlar ve Makyaj Hataları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu