ModaTrendler

Kış Aylarında Giyebileceğiniz En Tarz Pardesü Modelleri

Kış aylarında giyilebilecek pardesü çeşitleri tesettürlü kadınların modayı yakından takip etmesi için çok farklı şekillerde sunuluyor. Tabi kapalı bir bayan dahi olsanız tercihlerinizi yaparken dikkatli davranmanız gerekiyor. Her kadının kendisi için hayal ettiği bir giyim tarzı bulunmaktadır.

Tarz Pardesu Modelleri
Tarz Pardesu Modelleri

Kalitesi, farklı renklerde ve kesim tarzlarında ki pardesü çeşitleri bu anlamda sizlere istediğiniz farklı seçenekleri sunma konusunda yardımcı olmaktadır. Kışlık pardesü tercih ederken modayı yakından takip etmeniz ve tarzınızı yansıtmanız için yapabileceğiniz tercihler hakkında size kısaca bilgi vermeye çalışacağız.

Tarz Pardesü Tercihi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tesettürlü veya açık bir kadın olsanız dahi pardesü giymek kış aylarında tüm kadınların tercihleri arasında yer alabiliyor. Hem rahat olmaları hem de soğuk aylarda korunmak açısından önemli bir tercihtir. Topuklara kadar uzanan pardesü modelleri olabileceği gibi diz altında biten modeller bulunuyor.

Giyim tarzınızı tercih ederken boydan fermuarlı modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller tam koruma sağlaması ve rahat bir davranış için tercih edilebilir. Düğmeli modeller kış aylarında atkı ve kazak ile güzel bir kombin yapmak açısından tercih edilebilir. Kış aylarında tercih edilecek tarzlar için belden kemerli pardesü modelleri tercih edilebileceği gibi kapşonlu modellerde kadınların ilk tercihleri arasında yer alabilir. Özel kesimleri, vücut hatlarınızı sarması ve özgün bir görüntü için en doğru tercihi giyim tarzınıza bakarak tercih etmeniz gerekiyor.

Kemerli Pardesü Modelleri

Kış aylarında tercih edilebilecek pardesü modelleri arasında kemerli olanlar her zaman dikkat çekmektedir. Kemer bir aksesuar olarak kullanılabileceği için bu tarz oluşturmak için tercih edilebilir. Birçok kemerli model ve renk seçeneği olduğu için tercihinizi bu yönde yapmak doğru tercih diyebiliriz.

Kemerli Pardesü Modelleri
Kemerli Pardesü Modelleri

Hafif topuklu çizmeler veya yarım topuklu çizmeler ilk tercih olabilir. Buna ek olarak kapalıysanız eşarbın rengine göre perdesü renginizi de tercih etmeniz doğru bir tercih olacaktır. İç giyimde boydan elbise veya etek, bluz veya kazak tercihi yapabilirsiniz.

Kapşonlu Fermuarlı Pardesü Modelleri

Soğuk günlerde hem vücudunuzu korumak hem de tarz bir görüntü sağlamak için tercih edilecekler arasında kapşonlu fermuarlı pardesü modelleri öne çıkmaktadır. Kapşonlu modeller şapkanın istenirse çıkarılması mümkün olması için düz olarak da kullanılması mümkündür.

Kapşonlu Fermuarlı Pardesü Modelleri
Kapşonlu Fermuarlı Pardesü Modelleri

Diğer modellerde olduğu gibi tesettür ve diğer tercihlere göre giyim tarzınızı belirlemeniz daha da mümkün olacaktır. İç giyimde tek elbise, diz altı etek ve bluz tercihleri yapılabilir. Küçük bir çanta, sade renkler ile kış aylarında özel bir tarza sahip olmanıza yardımcı olabilecek bir tercihtir. Ancak bu kapşonlu modellerin ilk amacı öncelikle soğuktan korunmaktır. Şapkanın tüylü veya sade olmasını da siz tercih edebilirsiniz.

Fermuarlı Pardesü Modelleri

Fermuarlı pardesü modelleri kış aylarının en çok tercih edilen modellerinden birisidir. Hem soğuktan koruması hem de kolay kullanımı buna neden olmaktadır. Fermuarın yanında düğmeli modelleri de bulunmaktadır. Bu tercihinizi yaparken modelin tarzınızı yansıtıp yansıtmayacağını göre tercih edebilirsiniz.

Fermuarlı Pardesü Modelleri
Fermuarlı Pardesü Modelleri

Çok farklı renkler, modeller bulunmaktadır. Kapşonlu, cepli farklı tarzlar için uygun modeller vardır. Hatta bu tarz için belden kemerli seçeneklerde bulunmaktadır. Kış aylarına uygun model için tercihinizi yaparken renk olarak daha koyu renkleri tercih etmenizi tavsiye edebiliriz.

Trençkot Pardesü Modelleri

Her zaman olduğu gibi bu yılda tarz için tercih edilecekler arasında trençkot pardesü çeşitleri ilk sırada yer alıyor. Her giyim tarzına uygun olmasının yanında özellikle spor tarzı tercih eden bayanların bu yıl ilk tercihleri arasında yer alacak gibi duruyor.

Trençkot Pardesü Modelleri
Trençkot Pardesü Modelleri

Bu tarzda tercih edilen pardesüler kopçalı olması dolayısıyla özel tarza daha uygun oluyor. Boğazlı kazak, atkı ile birlikte farklı bir görüntü kazanabiliyorsunuz. Ayakkabı tercihi olarak düz taban olan modeller daha uygun olarak görünmektedir. Sade bir görüntü için kullanılabilecek gibi aynı zamanda canlı bir kombin yapmak içinde bu model uygundur.

2020 Kışlık Pardesü Modelleri

2020 kışlık pardesü modelleri bu tarzı tercih edecek bayanlara geniş bir repertuar sunuyor. Dolabınızı yenilemek için alışverişe gitmeden önce dikkat etmeniz gereken noktalar bulunuyor. En çok tercih edilen modeller genelde sade renklere ve kesim hatlarına sahip olan tercihler olarak öne çıkıyor.

2020 Pardesü Modelleri
2020 Pardesü Modelleri

Ama tüm giyim tercihlerine uygun çok sayıda model var. Tarz olarak uzun bir kıyafet gibi gözükse de özel kesimler ile dikkat çekici kombinler için uygun olabilir. İki cebe sahip pardesü modelleri, kemerli, şapkalı, fermuarlı veya düğmeli modeller bulunuyor. İçerisine deri eklenen modeller bu yılın öne çıkan detayları arasında yer alıyor.

Yandan Bağlamalı Pardesu Modelleri
Yandan Bağlamalı Pardesu Modelleri

2020 yılında özellikle yandan bağlamalı pardesü modelleri öne çıkıyor. Fermuar veya düğmeli olması fark etmeksizin sağdan veya soldan bağlanabilen modeller bu yıl altınları olarak çne çıkıyor. Ayrıca bu modellerde tüyler de dikkat çekiyor. Zengin ve canlı bir görünüme uygun olan bu modeller bu yıl tercih edilecekleri arasında ilk sırada ki yerlerini alıyorlar. Sade, ciddi ve yere basan bir görüntü için bu yıl kadınlara uygun seçenekleri içerisinde barındırıyor.

Bir önceki yazımız olan 2020 Yaz Renk Trendleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu