Saç Renkleri

Kumral Saç Modelleri 2019 – 2020

Kadınların en çok sevdiği renklerden biri olarak bilinen kumral saçın yapabileceğiniz pek çok modelleri bulunuyor. Kahverenginin biraz daha açık tonu olan kumral renk, farklı renk tonlarını içererek çeşitlenebiliyor. İster biraz daha kahverengi tonlara dönük isterseniz de sarıya dönük şeklinde kumral saçınızın olmasını sağlayabilirsiniz. Kumral saç rengini yapmanız içinde teninizin nasıl olduğunun hiç önemi olmayacak. İster açık isterseniz de koyu tene sahip olun bu rengi deneyebilirsiniz. Çünkü her iki ten rengine sahip kadınlara da oldukça yakışan bir renk olmayı başarıyor.

kumral saç modelleri 1
kumral saç modelleri 1

Kısa Kumral Saç Modeli

Kumral saça sahip olanların daha sempatik görünmesi adına kısa kumral saç modeli çok fazla tercih ediliyor. Kumral bir saç renginiz varsa kısa saça da oldukça çok yakışacaktır. Hem bakımlı hem de doğal görünmesini sağlayacaktır. Kumral saç modelleri arasında yer alan kısa kumral saç, her yaştan grubun tercih etmiş olduğu bir model olarak ön plana çıkıyor.

kısa kumral saç modeli
kısa kumral saç modeli

Kısa kumral saç modelinizi ister düz isterseniz dalgalı şekilde kullanmanız mümkündür. Üstelik bu modeli kullanan kişilere bakıldığı zaman daha çok genç grubun tercih ettiğini görebilmekteyiz. Daha doğal ve genç gösterdiğinden dolayı kadınların severek kullanmış olduğu modellerden biri oluyor.

Uzun Kumral Dalgalı Saç

Uzun saçlarınız varsa o zaman kumral saç renginize en yakışır modellerden birisi de dalgalı saçlar olacaktır. Uzun kumral dalgalı saç modeli, daha doğal bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Fakat bukleleri çok fazla abartıya geçecek şekilde kıvırmayın. Sanki kendi saçınızmış gibi doğal bir hava katmanız önemli olacak.

kumral saç modelleri
kumral saç modelleri

Sarılı Kumral Saç Modeli

Kahverengi tonlarının çok sevenlerden değilseniz saçlarınızın sarıya dönük olmasından hoşlanıyorsanız o halde bu model tam size göre diyebiliriz. Genelde saçlarını tam anlamıyla sarıya boyamayı cesaret edemeyen kişilerin en çok tercih ettiği saç modellerinden birisidir. Üstelik bakıldığı zaman bu saçı sadece gençler değil yetişkin grubunda ki kadınlarda severek kullanıyor.

sarılı kumral saç modeli
sarılı kumral saç modeli

Perçemli Kumral Saç

Kumral saça en çok yakışan modellerden birisi perçem olduğunu söylemek mümkün. Perçem kumral saç modeli, yüzü uzun ve ince şeklinde olan kadınlara daha hoş duruyor. Eğer böyle bir yüz hattına sahipseniz hemen denemelisiniz.

perçemli kumral saç
perçemli kumral saç

Bir önceki yazımız olan Koyu Balyajlı Saç Modelleri ve Öneriler 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu