Mango Yazlık Elbiseler 2019 2020

Anasayfa / Moda / Mango Yazlık Elbiseler 2019 2020

Mango Yazlık Elbiseler 2019 2020

mango yazlık uzun elbiseler 2019 2020
Moda

MANGO 2019 Yaz : Bunlar en büyük elbise trendleri.

Sıcak yaz mevsimi bize birçok yeni kıyafet trendini getiriyor . Mango ise ...

Sıcak yaz mevsimi bize birçok yeni kıyafet trendini getiriyor . Mango ise trendleri en çok yansıtan moda markalarımız arasında. Bugün sizlere en güzel ve en iyilerini seçtik… Mango Yazlık Elbiseler 2019 2020

Sadece İsveçli moda üreticisi H&M değil, özellikle de yeni trendler söz konusu olduğunda ZARA’nın ve yanı sıra,  favori markalarımızdan birinin MANGO ‘nun online mağazasına bakmayı tercih ediyoruz! Çünkü sıcaklıklar çift haneli aralıkta kaldığı ve sıcak aylar bizimle birlikte kaldığı sürece, kalın parçalarımızı havadar ve renkli giysilerle değiştiriyoruz. Alışveriş listemizin başında, tabii ki, mevcut sezonda yeni renkler, kesimler ve malzemelerle gelen elbiseler var. Giyimdeki en büyük beş trend, MANGO repertuarından geldi ve sizi galerimizdeki en güzel 2019 2020 yazlık elbiseler ile tanıştırdı. 😍

mango yeni sezon elbise modelleri 2020

mango yeni sezon elbise modelleri 2020

1. yakalı elbiseler

Bu eğilim etki kazanmaya yeni başlıyor ve yeni sezonda moda olan yakalı sayısız elbiseyi dört gözle bekliyoruz ki bu da bize ciddi ama yine de şık bir görünüm kazandırıyor. Bir maksi versiyonunda, midi uzunluğunda veya mini versiyonunda olsun – yakalı elbiseler çeşitli versiyonlarda 2019 yazında  geliyor, ister kadınsı pastel tonlarda , ister ince bej, ister klasik olarak siyah. Ayrıca, malzemeler söz konusu olduğunda, hiçbir kısıtlama yoktur. Harika bir şey, güzel bir akşam yemeği ya da arkadaşlarınızla bir yaz tatili için ofiste olduğu gibi akşamları da modaya uygun parçaları giyebilmemiz.

mango elbise modelleri 2019 20

mango elbise modelleri 2019 20

 2.Kravat kemer ile Midi elbiseler

Mutlak favori elbiselerimize aitler: Kadınsı bel kemerli Midi-Elbiseler, bizi hemen dar bir beden merkezine çeken ve bu nedenle mutlak favorilerimizdendir. Buna ek olarak, şık kemerli elbise hakkında heyecan verici bir ayrıntı sağlar. Hem geniş kollu parlak mavi kısa elbiseler, hem de  maksi modelleri ve çiçek veya leopar desenli yazlık desenleri bizi çok etkiledi ve bu nedenle her kadının dolabına girmesi gerekiyor.

mango yazlık elbise modelleri 2019 20

mango yazlık elbise modelleri 2019 20

3. Çiçekli elbiseler

Muhtemelen 2019 ilkbahar ve yaz elbiseleri mükemmel bir mükemmelliktir, çünkü eğlenceli elbiselere sahip çiçekli modeller kadar yaz elbiseleri dikkat çekmez.  Bu nedenle, MANGO’nun onile mağazasının hepimizin kendi adını vermek istediği çeşitli çiçek baskı parçalarına sahip olduğunu görmekten mutluyuz. Moda blog yazarları bizi daha sıcak zamanlar için güzel çiçeklerle arzulanan beyaz maksi elbiseleri daha çok kullanıyor.

mango çiçek desenli elbiseler 2020

mango çiçek desenli elbiseler 2020

mango çiçek desenli yazlık elbiseler 2020

mango çiçek desenli yazlık elbiseler 2020

mango çiçek desenli şifon elbiseler 2019 2020

mango çiçek desenli şifon elbiseler 2019 2020

4. Maxi elbiseler

Ama Volan ile elbiseler sadece ilkbaharda çiçek desenleri, lekeli, çizgili  desenlerde gelmiyor. Onların  maksi sürümünde modelleri özellikle çok güzel. Kural: Volanlar ne kadar zengin ve cömert olursa, o kadar iyi! Sokak stili uzmanları bunu sergiler ve engebeli botlara veya zarif sandaletlere veya sivri, kadınsı topuklular ile tarz verebilecek parçaların ne kadar tarz göründüğünü kanıtlar .

mango yazlık uzun elbiseler 2019 2020

mango yazlık uzun elbiseler 2019 2020

mango yazlık elbiseler 2019 2020

mango yazlık elbiseler 2019 2020

5. Balıkçı yaka ile elbiseler

Sadece kış sonunda bittiği için, tüm parçaları gardırobumuz dan çıkarmak zorunda kalmamız anlamına gelmiyor. Kalın örgü kazaklar yerine küçük yakalı ilkbahar jarse elbiselerini atmayı tercih ediyoruz. Bunlar özellikle yelek , ceket veya benzeri kıyafetler altına giyildiğinde hava soğuktur . Elbise ne kadar renkli olursa, o kadar çok bahar vurgusu verir!

mango balıkçı yaka elbiseler 2019 2020

mango balıkçı yaka elbiseler 2019 2020

6. İpek Elbiseler

İlkbaharda bile etraflarında hiçbir yol yoktur: Çoğunlukla A-line kesimli ve ipek veya saten yapılmış ipek elbiseler, yeni mevsimde çok çeşitlidir, pastel renklerde , ince dantelli veya leoapar desenli . Modaya uygun parçalar sadece çok yönlü değil aynı zamanda bej trençkot ve modaya uygun toka sandalet gibi çeşitli ve kolay stillerde olabilir .

mango ipek - saten elbise modelleri 2020

mango ipek – saten elbise modelleri 2020

Bir önceki yazımız olan Rustik Moda Trendi 2019: Bunlar yaz için rustik tarzının en güzel elbiseleri ve bluzları başlıklı makalemizde moda, rustik kıyaftler ve rustik moda hakkında bilgiler verilmektedir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

BURADASINIZ / Mango Yazlık Elbiseler 2019 2020

Sıcak yaz mevsimi bize birçok yeni kıyafet trendini getiriyor . Mango ise …

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*