Moda

Mevsimsiz kot ceket giyme sanatı

Kadın olmak kolay bir iş değil, özellikle her zaman şık ve güzel görünmek. İzlenecek çok fazla trend var ve bunlar çok hızlı değişiyor. Gelecek sezon geldiğinde, bütün kıyafetleri atmanın ve dolabı yenileriyle doldurmanın zamanı gelebilir. Bununla birlikte, kulağa ne kadar çekici gelse de, her zaman mümkün olan en iyi çıkış yolu olmayabilir. Bu yüzden sizin için önemli bir sırrı açığa vuracağız.

Mesele şu ki, mevsim veya yıl ne olursa olsun, her noktada,  kot ceket moda olarak kalıyor. Bu, onu stille çekmek için yeni fikirlere ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. İşte tam da sizin için burada hazırladığımız şey bu!

kot ceket nasıl giyilir kombin ipuçları 2019
kot ceket nasıl giyilir kombin ipuçları 2019

Mevsimsiz kot ceket giyme sanatı

Kot Ceket Ve Tayt

Gerçek şu ki, mevcut birçok kot ceket ile giyecek kıyafet  var, ancak ankete en klasik eşleşmeyle başlayacağız. Gerçek şu ki bir ceket ve tayt birbirleriyle mükemmel bir şekilde uyuşuyor. Ayrıca, deri tayt ile  kotu birleştirirseniz, sadece güzel bir kıyafet değil aynı zamanda şık bir kıyafet elde edersiniz.

kot ceket tayt kombini 2019
kot ceket tayt kombini 2019

Kısa Bluz ve Kot Ceket

Yaz mevsimi geldiğinde kısa bluzlar kesinlikle popülerliklerini kazanacaktır. Bununla birlikte, dışarıdaki sıcaklık ne olursa olsun, birkaç dakika içinde soğuyabilir. Güvenli bir çıkış yolu gerekiyorsa  kot ceket imdadımıza yetişir. Sadece bluzun güzelliğini vurgulamakla kalmaz, gerektiğinde sizi daha sıcak tutar.

kot ceket stil ipuçları 2020
kot ceket stil ipuçları 2020

Jean Ceket ile Tişört  Elbise

Tişört elbise modellerinin bugünlerde moda olduğu doğru. Ancak, herkes sadece bir elbise giymekle eşit derecede rahat hissetmiyor. Gerçek şu ki, bazılarımız için neredeyse çıplak dolaşmak gibi görünebilir. Bu sizin durumunuza uyuyorsa, bir kot ceket senin gerçek kurtarıcın. Ayrıca, böyle bir kıyafeti farkedilmeden geçilmesi mümkün değildir.

tişört elbise ile kot ceket kombini 2020
tişört elbise ile kot ceket kombini 2020

Uzun dar Elbise ve Denim Ceket

Uzun dar elbisesi, tüm kadınsı özelliklerinizin en iyi şekilde altını çizme yeteneğine sahiptir. Bununla birlikte, yalnız bir elbisenin yeterli olmadığını düşündüğümüz veya hissettiğimiz anlar vardır. Bu durumda neyi seçmelisiniz? Gerçek şu ki, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler olabilir, ancak böyle bir elbisenin ve bir kot ceketin kombini gerçekten kusursuz görünüyor!

kot ceket ile yazlık elbise kombini
kot ceket ile yazlık elbise kombini

Mini Etek ile Büyük Boy Kot Ceket

Büyük boy kot ceket bugünlerde popülerlik sınırında. Ancak, sadece satın almak ve koleksiyonunuza tanıtmak yeterli değildir. En azından neyle eşleşeceğine dair bir ipucuna sahip olmanız şarttır. Böyle bir ceketin mini bir etekle kesinlikle iyi olduğunu düşünüyoruz. Dahası, mini kot etek sadece şık görünümünüzü artıracak.

kot ceket nasıl giyilir 2019
kot ceket nasıl giyilir 2019

Denim Ceket ile  Tulum

Yazın tulum başka bir gerekli parçadır. Bununla birlikte, şık  tulumunuzun bir şekilde eksik göründüğünü hissettiğiniz zamanlar olabilir. Aksesuarların bu durumu değiştirmezse bir kot ceket harika olacaktır. Bize bu konuda güvenebilirsin!

Uzun Etek ve Kot Ceket

İşin aslı, uzun bir eteğe gelince, nadiren bir kot ceket altında uzun etek  görüyoruz. Ancak, bir süre bu fikre odaklanmanız gerekiyor, aslında, ikisi birbiriyle uyuşuyor. Mesele şu ki, eteğin uzunluğu veya rengi ne olursa olsun, ceketi geliştirmek ve onu yepyeni bir şıklık seviyesine çıkarmak için bir yeteneğe sahip.

uzun etek ile kot ceket kombini
uzun etek ile kot ceket kombini

Denim Ceket ile Çiçek Desenli Elbise

Çiçeklerin güneşli havalar da kadınsı hisler ile ilgili olduğu  bir sır değil. Ancak, çiçek desenli elbise ile ne giyeceğiniz konusunda şüphe duyduğunuzda olası bir çıkış yolu olduğunu biliyoruz. Gerçek şu ki, uzun denim ceket çiçek dokunuşunu mümkün olan en iyi şekilde dengeleyebilir.

kot ceket ile çiçek desenli elbise kombini 2019
kot ceket ile çiçek desenli elbise kombini 2019

Beyaz Jeans Ve Kadınlar İçin Büyük Boy Denim Ceketler

Beyaz kot pantolon ve tekeler özellikle yırtık olanlar bugünlerde popülerlik kazandı. Ancak, gerçek şu ki, böyle birdenim uygun bir görüntü oluşturmak için tek başına fazla boş görünebilir. Size önerdiğimiz şey, böyle bir kotu büyük boy bir ceket ile eşleştirmektir. Böyle bir eşleşmenin dengeli ve şık görünmemesinin imkanı yoktur.

kot ceket kombinleri 2020
kot ceket kombinleri 2020
2019 yaz modası kot ceket kombinleri
2019 yaz modası kot ceket kombinleri

Kot ceket ile puantiyeli elbise

Kıyafetleri için retro tarzı tercih edenler, hiç şüphesiz bu görünümü takdir edeceklerdir. Bu stile hiç uymasınız bile  en azından bir kere denemek güzel görünebilir. Mesele şu ki, hem puantiyeli hem de denim ceketi oldukça havalı. Bir araya geldiğinde modernizmin ipucuyla nostaljik bir retro görünüm kazanacağınız anlamına gelir.

kot ceket ile puantiyeli elbise kombini
kot ceket ile puantiyeli elbise kombini

Desenli Kıyafetler ile Kot Ceket

Daha asi fakat modaya uygun bir görünüm arıyorsanız, sizin için hazırladığımız bir şey var. Mesele şu ki, bu kombin açısında her detay kendi başına tam tersi gibi görünse de diğerine uyuyor. Bir grafik tişört, güzel bir beyaz yada siyah etek ve evrensel bir kot ceket bu görüntüyü tamamlar.

kot ceket ile mini etek tişört kombini
kot ceket ile mini etek tişört kombini

Denim Ceket ile Abiye

Sıklıkla, denimin sadece gündelik görünüş için olduğu sonucuna varıyoruz. İşte çoğumuzun hatalı olduğu yer burasıdır. Gerçek şu ki denim ceket, hem gündelik hem de abiye kıyafetlerine uyuyor. Ne giydiğiniz değil, nasıl giydiğiniz ile çok önemlidir. Bu, muhteşem bir gece elbisesinin böyle bir ceketle daha az etkileyici görünmeyeceği anlamına gelir.

abiye elbise ile kot ceket kombini 2019
abiye elbise ile kot ceket kombini 2019

Yazlık Tulum ve Denim Ceket

Yazlar da serin olabilir. Olmasalar bile, bir denim ceket yaz akşamları için olmalı. Gerçek şu ki, bir yazlık tulum ve hafif bir denim ceket ile kolayca stilinizi yükseltebilirsiniz.

yazlık tulum ve kot ceket kombini
yazlık tulum ve kot ceket kombini

Hafif Taşlanmış Kot Ceket Ve Kot Pantolon

Eşsiz görünebilecek şeyleri birleştirdiğinizde ortaya çıkan en iyi eşleşmeler hiç kimsenin sırrı değildir. Elbette, bir kot pantolon ve taşlanmış bir kot ceket kombini ile birlikte yanlış bir stil yok. Ama tam dikkat ve fantastik topuklu ayakkabılar. Garip bir şekilde yeterince yer dışında görünüyorlar, öyle değil mi?

denim ceket kombinleri 2019
denim ceket kombinleri 2019

Moda hızla değişiyor ancak yılın dışında ne olursa olsun moda olan şeyler var. Bir kot ceket bunlardan biridir. Bu yüzden böyle bir parçayla nasıl görüneceğinizi merak ediyorsanız denemekten çekinmeyin.

kot ceket nasıl giyilir ve kombinlenir 2020
kot ceket nasıl giyilir ve kombinlenir 2020
kot ceket kombinleri 2019 20
kot ceket kombinleri 2019 20
kot ceket kombinleri 2019 2020
kot ceket kombinleri 2019 2020

Bir önceki yazımız olan Koton Çiçek Desenli Elbise Modelleri ve Fiyatları 2019 başlıklı makalemizde koton ve koton çiçekli elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu