ModaTrendler

Minyon Tipli Kadınlar İçin Elbise Modelleri 2019 – 2020

Minyon Tipli Kadınlar İçin Elbise Modelleri 2019 – 2020

Elbise modelleri, özellikle 2019 yılının moda anlayışına hâkim olan sıradışı tasarımlarla birlikte çok daha sade ve zarif hatlara kavuştu. Retro ve nostaljik bir dönüşün izlerini taşıyan elbise modelleri, göz yormayan ve tasarımla homojen izlere sahip renklerin hâkim olduğu modeller, birçok hanımın tercihi oluyor. Özellikle minyon tipli kadınların çoğunlukla tercih ettiği canlı renklere ve sade tasarımlara sahip modeller, 2018 yılında olduğu gibi 2019 sezonunda da geniş bir kreasyonda yer buldu. Çiçekgiller başta olmak üzere çok çeşitli motifler ile bezenen elbise modelleri, tozpembe ve hardal sarısı başta olmak üzere birçok pastel rengin hâkim olduğu renk cümbüşüne sahip.

Minyon Tipli Kadınlar İçin Elbise Modelleri

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi olan elbise modelleri, sonbahar ve kış sezonunda da vitrinlerde yerini alıyor. Moda dünyasının ünlü markalarının sonbahar koleksiyonlarında da yer bulan elbise modelleri, haki yeşil, pastel turuncu ve krem renkleri ile öne çıkarken, genellikle triko kombinleri ve kadife özelliklerine sahip. Peki, minyon tipli kadınlar için elbise modelleri 2019 2020 sezonunda ne gibi seçenekler ile karşımıza çıkıyor? İşte o popüler elbise modellerinden bazıları:

Minyon Tipli Kadınlar İçin Elbise Modelleri

Düz Hatlar, Oturaklı Kesim

Genellikle tek renk bir tasarım üzerinde vücut bulan elbise modelleri, minyon tipli hanımlar için eşsiz bir tercih. Yüz hatlarını ortaya çıkarmasının yanı sıra vücut hatlarına da tam oturması nedeniyle zarif ve canlı bir görünüm katan elbise modelleri, her zevke hitap eden zengin bir çeşitliliğe sahip.

Minyon Tipli Kadınlar İçin Elbise Modelleri

Farklı Motif Seçenekleri

Çiçekgiller familyasının yanı sıra modern ve gotik akımlarının kompozisyonu ile elde edilen sıradışı tasarımlar, 2019 elbise modelleri arasında da sıkça karşımıza çıkıyor. Onlardan biri olan farklı motif seçeneklerine sahip elbise modelleri de minyon tipli hanımlar içi eşsiz bir seçenek.

Minyon Tipli Kadınlar İçin Elbise Modelleri

Kombine Uygun Homojen Tasarımlar

Moda markalarının kadınların en çok yaşadığı kombin sorunu için özellikle pastel renkler ile yer bulduğu 2019 sezonu, minyon tipli hanımlar için biçilmiş kaftan. Genellikle düğme ve çeşitli motifler ile sade bir kombin imkânı tanıyan kompakt çizgiler, olası bir kombin sorununu ortadan kaldırmanıza fırsat tanıyacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2019-2020 Sezonu Desenli Gözlük Çerçevesi Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu