Saç Modelleri

Modası Hiç Geçmeyecek Saç Modelleri

[dropcap]S[/dropcap]aç trendleri, modaya göre her sezon yeni modellerle karşımıza çıksa da, zamansız ve klasik modellerin yeri başka… Bu yazıda bahsedeceğimiz saç modellerinin önümüzdeki sezonlarda da popüler olduğunu söylemeliyiz. İşte karşınızda modası geçmeyen saç modelleri!

Pixie saç kesimi

Pixie saç kesimi
Pixie saç kesimi

Eğer modası kolay kolay geçmeyecek bir saç kesimi arıyorsanız, sizi Pixie kesimle tanıştıralım! Ünlü yıldızların uzun saçlarını düşünmeden kestirerek, Pixie modeline geçiş yapmaları son yılların en çok rastlanan durumu… Pixie saçlar uzayınca da harika görünüyor. Yalnız saçlarınız kıvırcıksa, bu modelden uzak durmanız gerekiyor.

İlginizi çekebilir 2020 Yılında Kısa Renkli Saç Modelleri

Kaküllü Küt Saçlar

kahküllü küt saç kesimi
kahküllü küt saç kesimi

Hem modern hem de klasik bir saç modeli istiyorsanız, seçimizi kaküllü saç modellerinden yana yapabilirsiniz. Dilerseniz kaküllerinizi aynı boyda değil de asimetrik şekilde kestirip daha kullanışlı bir saç modeli elde edebilirsiniz.

Bob Kesim

Bob kesim saç kesimi
Bob kesim saç kesimi

Son bir kaç yıldır en çok konuştuğumuz saç modellerinden biri Bob saçlar… Omuzlara kadar uzanan boyları ile hemen herkese yakışan ve kullanım açısından pratik olması onu vazgeçilmez saç modellerinden biri yapıyor. Üstelik kişiye o kadar tarz bir görünüm veriyor ki, başta stil ikonlarının sonrasında da ünlü isimlerin tercihi oluyor.

Asimetrik Saç Kesimleri

Asimetrik saç kesimi
Asimetrik saç kesimi

Bir tarafı uzun bir tarafı kısa ya da önü kısa arkası uzun şeklinde kesilen saçlar da tarz sahibi ve cesur kişilerin tercihi… Bu tarz saç modelleri için biraz cesaret ve iyi bir kuaför gerekiyor. Çünkü, asimetrik bir kesim doğru ellerde şekillenmezse sonuç büyük bir hayal kırıklığı olabilir.

Bakmanızı tavsiye ederiz 40 Yaş üstü kadınlar için saç modelleri

Kırpık Kaküller

kırpık kakül kesimi
kırpık kakül kesimi

Hepsi aynı boyda düz kaküller de moda ama kırpık kaküllerin biraz daha modern ve umursamaz bir havası var. Önümüzdeki sezonlarda trend olmaya devam edecek bu kaküller hem uzun hem de kısa saçlarda kullanılabiliyor.

Uzun katlı saçlar

Uzun katlı saç kesimi
Uzun katlı saç kesimi

Upuzun saçlardan vazgeçemeyenler için de modası geçmeyen harika bir saç trendi var: Uzun katlı saçlar… Uzun katlara modern bir yorum getiren bu kesimle, saçlar ister dalgalı ister düz bir şekilde kullanılabiliyor. Her şekilde de oldukça havalı ve hacimli saçlar elde ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Sokak Modasının Değişmez Trendi: Yüksek Topuz! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu