Genel

Olgun Erkekleri Tercih Etmek İçin 6 Sebep

Olgun erkekleri tercih etmek için 6 sebep

Bir erkeğin yaşı, tek başına önemli bir kriter olmayabilir. Ancak 35 yaşını aşmış ve gerçekten olgunlaşmış erkekler, genç ve yakışıklı olanlara göre çok daha cazip gelebiliyor. Bunda hayat deneyimleri, kendilerini çok iyi tanımaları ve bir kadına nasıl davranmaları gerektiğini bilmeleri etkili oluyor. Kadınların olgun erkekleri tercih etmesinin 6 sebebini yazdık.

1/6- Olgun erkekler sizi zekalarıyla alt etmeye çalışmazlar ya da ne kadar zeki olduklarını ispatlamak için ağır konularda konuşmak için fırsat yaratmayı kollamazlar. Olgun erkeklerler hemen her şey hakkında bilgilidir ancak bunu bir gösteriş unsuru olarak kullanmaya kalkmazlar.

2/6 –  Olgun erkekler size ağabeylik ya da babalık taslamazlar. Bir sorununuz olduğunda sizi dinlerler ve eğer siz yardım isterseniz konuyu çözmenize yardımcı olurlar. Size sormadan olur olmaz güç gösterileri yapmaya ihtiyaç duymazlar.

3/6 –  İş hayatında belli bir yere gelmiş, kariyeri olan erkekler bunu kimsenin gözüne sokmazlar. Bu tavırlarına rağmen ne kadar başarılı olduklarını sadece onlara bakarak bile anlamak mümkündür. İşlerini severler, ev ve iş hayatları arasında harika bir denge kurarlar.

4/6 – Olgun erkekler kaç yaşında olduklarını kafalarına takmaz. Sevgilileriyle aralarındaki yaş farkını sorun etmez ve kadınlara büyüklük taslayarak onları yönetmeye çalışmaz.

5/5 –  Olgun erkekler seks konusunda heveslerini almış olduklarından, kadınlara kibar ve mesafeli davranırlar. Seks konusunda kadınları çok iyi tanıdıkları için, partnerinin ne istediğini bilirler. Yatakta bir bakışınızda ne istediğini kestirebilirler ya da sizi yönlendirebilirler.

6/6 –  Olgun bir erkek ne istediğini bildiğinden ilişkisinde çelişkiye ya da kafa karışıklığına yer vermez. Nasıl bir kadından hoşlandığını bildiğinden beraberlikleri “sürpriz” değildir. Kadın davranışlarını anlayabildiği için de ilişkilerinden bencil bir yapı sergilemez.

Bir önceki yazımız olan Hoşlandığınız Erkeğin İlgisini Çekmenin Yolları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu