ModaTrendler

Polar Montlar 2020

Polar Montlar 2020

Polar Montlar 2020

Sonbahar ve kış modasının en nadide parçası olan polar montlar, sıradışı ve göz alıcı tasarımları nedeniyle son yıllarda hanımlar kadar erkeklerin de ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle sonbahar ve kış renklerinin hâkim olduğu koyu renkler, genellikle hanımların yaşadığı kombin sorununu ortadan kaldırıyor. Birçok kıyafet ile kombin yapılabilen polar montlar 2020 sezonunda da vitrinlerde yerini almaya başladı. Sonbahar kreasyonlarının vitrinlerde yer almasıyla birlikte milyonlarca kişi tarafından beğeni kazanan polar montlar, kış sezonunun koleksiyonunda da markaların tercihleri arasına girdi. Günlük giyimde salaş ve rahat giyimi tercih eden hanımların beğenisini kazanan polar montlar, soğuk kış aylarında vazgeçilmeziniz olacak nitelikte.

Polar Montlar 2020

Soğuk kış aylarında sıcak tutma konusunda oldukça başarılı olan polar montlar, elyaf, polar ve pamuk dokusu sayesinde hem vücudunuzu sıcak tutmaya hem de gün içinde rahat hareket etmenize olanak sağlıyor. Çeşitli kombinlerle uyum içerisinde olan renk kartelası ise soğuk kış aylarında dikkatlerin üzerinizde toplanmasını sağlayacak güzellikte. Markaların sonbahar kreasyonlarında zengin tasarım çeşitliliğiyle birlikte geniş kitleler tarafından rağbet gören polar montlar 2020 sezonunun da incisi olacak gibi görünüyor. Genellikle kül renginin hâkim olduğu modellerde kahve tonlarının öne çıktığını söylemek mümkün. Sonbahar renklerinin hâkim olduğu renk grubu ise hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Polar Montlar 2020

Farklı markaların koleksiyonlarında kendisine geniş bir yer ayrılan polar montlar, genellikle bel hizasında ve kabarık olarak tasarlanmış. Bu da gün içinde soğuk havalara karşı önlem almanızı ve trendlere uygun olarak yarattığınız stilinizi korumanızı sağlıyor. Fonksiyonel cep detayları, ince işlemeleri ve 2020 trendlerine göre tasarlanan çeşitli motifleri ile beğeni kazanan polar montlar, neredeyse tamamen pamuk ve kabarık tasarımlara sahip. Kombin modeller içinse genellikle siyah deri ya da süet bot ve dar pantolon ile öne çıkan hatlar, hanımlar arasında oldukça popüler. Tabii maksi bir elbise ya da sonbahar-kış desenlerinin yer aldığı gömlek ya da kazaklarla kombin yapmak da mümkün. Renk çeşitliliği nedeniyle kombin imkânı tamamen sizin zevkinize ve tercihinize bırakılmış gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Minyon Tipli Kadınlar İçin Elbise Modelleri 2019 - 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu