Makyaj

Ruj: Erkeklere göre bu en çekici renk

Sıcak bir ilk buluşma ile karşı karşıya gelmemiz ya da sevdiğimiz biri için biraz ısınmamızın bir önemi yok – odak elbette bir şey: kesinlikle muhteşem ve çekici görünmek istiyoruz. Sizleri ,erkeklerin kadınlarda en çok beğendiği kıyafetler ile tanıştırdık. Şimdi, hiçbir erkeğin dayanamayacağı ruj rengini arıyoruz. Bunu tahmin etmek aslında çok zor değil çünkü tamamen klişe ile aynı çizgide. Her ne kadar birçok erkek her zaman doğal kadını tercih ettiklerini iddia etse de, Günlük bir gazete makalesinde yapılan bir çalışma , oldukça farklı bir şey söylüyor …

erkeklere göre en çekici ruj renkleri
erkeklere göre en çekici ruj renkleri

Ruj: Bu renk erkekler için en çekici olanıdır.

Çalışmada, 50 erkekten farklı ruj kullanan veya hiç olmayan kadınların fotoğraflarını derecelendirmeleri istendi. Her ne kadar beyler, doğallığın en güzel olduğunu vurgulasa da, çalışmanın sonucu başka bir şey gösteriyor: Ortalama olarak, test denekleri kırmızı ruj 7.3 saniye ile bu kadınlara baktı , pembe varyant 6.3 saniyeye ulaştı ve sadece 2.2 saniyede rujsuz dudaklar. Yani bayanlar, makyaj çantalarınızda kırmızı rujlar yoksa, kendinizi sihirli aletle donatmanın tam zamanı!Örneğin, bu L’Oréal Paris paleti, inanılmaz bir renk paleti sunan altı mükemmel uyumlu renk tonuyla inanılmaz derecede pratik. 😍 Bu arada: Kırmızı ruj , sadece erkeklerin kafalarını çevirmek için pratik değil! Birçok kadın daha güçlü ve daha kadınsı hisseder. Hiçbir zaman, renk iyi bir özgüven tutamaz ve bu özellik inanılmaz derecede çekicidir.

erkeklere göre en çekici ruj rengi
erkeklere göre en çekici ruj rengi

Her şeyden önce, cilt pürüzsüz ve yumuşak olmalıdır, bu nedenle dudak peelingi şiddetle tavsiye edilir. Kendiniz yapabilirsiniz: şekeri , biraz zeytin yağını ve bal karıştırın – ve dudaklarınızı süper yumuşak ve esnek hale getirmek için doğal bir macun yapılır. Daha sonra kontur kalemi kullanmak önemlidir . Bunlar uygun ruj renginde mevcuttur, böylece hassas bir uygulama büyük ölçüde kolaylaştırılmıştır. Ama ayrıca bir ana amacı yerine getiren renksiz dudak kalemleri : Sonradan tatbik edilen rujların küçük kırışıklıklara akmasını önler. Sonunda, sadece ruj gelir ve tüm erkeklerin kafalarını döndürürsün.

erkeklere göre en çekici ruj renkleri 2020
erkeklere göre en çekici ruj renkleri 2020
Ru Erkeklere göre bu en çekici renk
Ru Erkeklere göre bu en çekici renk

Bir önceki yazımız olan Bulaşmaya Karşı En İyi Likit Eyelinerlar 2019 2020 başlıklı makalemizde en iyi likit eyelinerlar, likit eyeliner ve nasıl sürülür hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu