Genel

Seks Sonrası Kadınların Yaptığı 5 Garip Davranış

Seks Sonrası Kadınların Yaptığı 5 Garip Davranış

Hepimiz tuhaf alışkanlıklara sahibiz. Ancak, ateşli bir sevişmeden sonra yapılan bazı davranışlar erkeklerin kafalarının karışmasına neden olabiliyor. Çoğu kadın, seks sonrası yaptıkları davranışlara kendileri de anlam veremiyor. İşte seksten sonra kadınların yaptığı o garip davranışlar…

1/5 – Hemen giyinmek

Harika bir seks yaşadıktan sonra, kadınların bazıları hemen üstlerini giyiniyorlar. Erkekler bundan iki sonuç çıkartıyor; Ya üşüyorsunuz ya da vücudunuzu beğenmiyorsunuz. Erkekler bu durumdan rahatsız oluyorlar, birlikte oldukları kadının hemen kıyafetlerini giymesi kafalarını karıştırıyor.

2/5 – Banyo yapmak

Seks biter bitmez, kendinizi banyoya atmanız partnerinizin teninden ve terinden rahatsız olduğunuz anlamına gelebilir. Bu durum erkeklerin alınmalarına sebep olabiliyor. Bunun yerine partnerinizle bir süre uzanmanız ve daha sonra duşa birlikte girmeniz daha keyifli olabilir.

3/5 – Uyumak

Kadınlar her zaman erkeklerin seks sonrası uyuduklarından şikayet ediyorlar. Ama yapılan araştırmalarda bu durumun her erkek için geçerli olmadığı ortaya çıkmış. Bir diğer ilginç nokta, kadınların da seksten sonra partnerine sırtını dönüp uyuyor olabilmesi. Ancak, erkekler bu durumu kadınlar kadar büyütmüyorlar.

4/5 – Durum değerlendirmesi

Çoğu erkek seks sonrası partnerlerine “Nasıldı?” sorusunu soruyor. Eğer gerçek düşünceniz partnerinizin pek hoşuna gitmeyecekse, basit bir cevapla geçiştirmenizde fayda var. Kadınlar bu tarz sorulara olumsuz yanıt verdiklerinde, partnerleri hemen oradan ayrılmak istiyor. Ayrıca bu tip sorulara maruz bırakılmak kadınların da canını sıkarak, seksten uzaklaşmalarına sebep oluyor.

5/5 – Telefona bakmak

Kadınların çoğu seks sonrası telefonlarına sarılıp gelen aramaları kontrol edip, mesajlarını okuyor. Az önce bütün dünya dertlerini sevgilisinin kollarında unutan kadınlar, bir anda telefonlarına sarılınca, partnerleri onlardan ister istemez soğuyor.

Bir önceki yazımız olan Olgun Erkekleri Tercih Etmek İçin 6 Sebep başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu