Genel

Sevgiliniz Sizi Aldatıyor Mu? İşte Aldatma Belirtileri

Sevgiliniz sizi aldatıyor mu diye düşünüyorsanız aslında bunun cevabı son derece basit. Çünkü aldatan kişiler kendilerini çok çabuk bir şekilde ele verebiliyor.

İlişkilerin en sorgulandığı konulardan birisi de aldatmayla ilgilidir. Ne kadar çok güvenirseniz güvenin içinizde ki şüphe hiç dinmez. Sürekli acaba beni aldatıyor mu diye kara kara düşünürsünüz. Üstelik partneriniz hiçbir şey yapmayıp evde uslu uslu dursa bile günahını aldığınız çokça zamanlar olabilir. Normalde anlık cevap veren sevgiliniz bir gün mesaja geç cevap verdi mi kesin aldatmış gözüyle bakılıyor.

Kadınlar içinde ki hisse göre daha çok hareket etmeyi seviyor. Üstelik bir de partnerinizle ilgili değişiklik gözlemlenmesi daha çok kafanızda soru işaretlerinin belirlenmesine neden olur. Sevgiliniz sizi aldatıyor mu diye düşünüyorsanız aslında bunun cevabı son derece basit. Çünkü aldatan kişiler kendilerini çok çabuk bir şekilde ele verebiliyor.

Çok İyi Davranmaya Başlar

Partneriniz size çok iyi davranıyor bunun nedeni sizi aldatmasıdır. Çünkü vicdan azabı çektiğinden dolayı size normalden daha iyi şekilde davranmaya başlayacaktır. Ayrıca aşk hayatınız da bir değişiklik olmamasına karşın partneriniz birden bire iyilik meleği pozisyonunda olabilir. Hatta hiç beklemediğiniz bir anda kapınız çalınıp sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Normalde sürpriz nedir bilmeyen partneriniz bir bakmışsınız ki sizi sürekli şaşırtmaya başlıyor.

Yeni Hobileri Olmaya Başladı

Daha önce hiç yapmadığı farklı hobileri sevmeye başlayabilir. Sadece bununla da sınırlı kalmayarak aynı zamanda da daha önceden hiç görüşmediği arkadaşlarıyla da görüşmeye başlayabilir. Yeni yeni planlar yapıyor ve bu planların içerisine sizi dahil etmiyorsa o zaman şüphelenme durumu geldi çattı demektir.

Samimi Arkadaşlarıyla Arasının Bozulması

Çok samimi olduğu arkadaşlarıyla birden bire bağlantısının kopması da aldatılma belirtileri arasında sayılabilir. Yakın çevresinde ki görüşmediği dostları size çok iyi davranabilir. Eşinize karşı mesafeli fakat size karşı daha yakınsa bunun bir nedeni olması gerek.

Çok Dakik Oldu

Normalde elini kolunu bile kıpırdatamayan partneriniz artık daha dakik olmaya başladı. Üstelik giyim kuşamına da normalden daha fazla dikkat ediyor. Sadece bununla kalsa o da iyi. Parfümünü, sakal tıraşını hiç eksik etmiyor. İçi kıpır kıpır olan partneriniz çevreye neşe saçıyor. Aldatma belirtileri arasında sayabileceğimiz bir başka davranışlardan birisi de çok dakika ve programlı olması denebilir.

Bir önceki yazımız olan Bahçe Mobilyası Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar başlıklı makalemizde bahçe mobilyaları ve bahçe mobilyası nasıl seçilir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu