Saç Modelleri

Sizi Daha Enerjik Gösterecek En Trend Saç Modelleri

Sizi Daha Enerjik Gösterecek En Trend Saç Modelleri

Kişisel bakımın en etkili çözümlerinden biri olan saç modelleri, düzenli bakım ve trendlerin takip edilmesiyle birlikte karakteristik duruşunuzu ortaya çıkaracak etkiye sahiptir. 2019 sezonunda oldukça zengin bir model seçeneği ile moda dünyasına yön veren firmalar, 2020 sezonuna dair paylaştıkları saç modelleri ile şimdiden birçok hanımın beğenisini kazanmayı başarmış durumda. Genellikle yüz hatları ve ten rengine göre farklı modeller ortaya çıksa da, dönemin moda anlayışı ve trendleri de saç modellerinin popüler olmasında önemli bir rol oynuyor.

Ülkemizde de oldukça yaygın olan saç bakımı ve saç modelleri, hanımların kuaför ve bakım alışkanlıkları arasında önemli bir yer tutuyor. Yaz ve kış döneminin mevsim koşulları ve trendlerine göre farklı modelleri tercih eden hanımlar, sonbaharın gelmesiyle birlikte daha pastel renkleri ve uzun modelleri tercih ediyor. Peki, yıl boyunca sizi daha enerjik gösterecek en trend saç modelleri hangileridir? İşte her döneme damgasını vuran ve sizi daha enerjik gösterecek trend saç modelleri:

Örgülü Modeller

Örgülü Modeller

Örgülü modeller, her yıl saç modasında yer bulan ve trendleri belirleyen modellerin başında gelmektedir. Ülkemizde de kültürel bir saç modeli olarak kabul gören örgü, her saça uygun yapısı sayesinde tercih edilmektedir. Yüz hatlarınızı öne çıkarması nedeniyle enerjik görünmenizi sağlar.

80’ler 90’lar

80’ler 90’lar

Özellikle 2019 yılında retro tasarımlara olan merak, moda dünyasında kalıcı izlerin oluşmasına neden oldu. Bu durum saç modellerinde de yer almayı başarmış durumda. Retro tarz, saç modellerinde de tercih edebileceğiniz bir akım.

Islak Görünüm

Islak Görünüm

Yüz hatlarını öne çıkaran ve güzelliğinizi kolayca ortaya koyabilecek güçteki en popüler saç modelidir. Islak görünüm her ortama uygun bir modeldir.

Yandan Ayırma Modeli

Yandan Ayırma Modeli

Son yılların en popüler saç modellerinden biri. Farklı bir hava katmasının yanı sıra tarzınızı öne çıkarması nedeniyle enerjinizi de dışa vurmanıza imkân tanır.

Kâkül

Kâkül

Yine her dönemin trendi olan ve modası geçmeyen popüler saç modellerinden biri. Yaşınız kaç olursa olsun sizi her daim genç gösteren ve enerjinizi kolayca ortaya çıkaracak kâkül saç modeli, her ten rengi ve yüz hattına sahip hanım için uygun bir modeldir.

Bir önceki yazımız olan Beyaz Tenliler İçin En Güzel Saç Renkleri ve Saç Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu