Saç Modelleri

Sokak Modasının Değişmez Trendi: Yüksek Topuz!

2019 - 2020 sokak modasından en güzel yüksek topuz modelleri yazımızda sizi bekliyor!

Sokak modası ve sokak modası fotoğrafları bizlere sadece giyinmek konusunda ilham vermiyor. Sokakta giydikleriyle bizlere ilham veren stiller, saç modelleri konusunda da fikir verebiliyorlar. Sokak modası fotoğraflarına baktığımızda sıklıkla karşılaştığımız saç modelleri var… Bunlardan en dikkat çekenlerinden biri yüksek topuzlar. Hazır yaz sıcakları yaklaşıyorken, sokak modası stillerinden ilham almaya ne dersiniz? Yüksek topuzunuz sayesinde hem çok şık görünecek hem de bu sıcak havada ensenizi saçlarınızdan uzak tutmuş olacaksınız.

Yüksek topuzu saçlara uygulamak konusunda tereddütleriniz varsa, bu saç modelini uygulamanın oldukça kolay olduğunu söyleyelim. Saçlarınızı yüksek topuz şeklinde toplamanız için bir kaç malzemeye ihtiyacınız var: Bir saç lastiği, sünger topuz tokası, bir kaç tel toka, ince uçlu tarak ve saç spreyi…

2019 sokak modası topuz saç modelleri
2019 sokak modası topuz saç modelleri

Sokak Modasının Değişmez Trendi: Yüksek Topuz!

Eğer malzemeleriniz hazırsa, sokak modasının en moda saç modelini yani yüksek topuzu yapmaya hazırsınız! Hemen başlayalım…

1. Adım

Saçlarınızı öne eğerek iyice fırçalayın. Sonra saç spreyini bütün saçlarınızı uygulayın. Saçlarınızı yenşden fırçalayın. Bunu yapmanız saçlarınızın elektriklenmesini, dağılmasını engelleyerek, saç modelinizin daha kalıcı olmasını sağlayacak.

2. Adım

Saçlarınızı istediğinizi yükseklikte at kuyruğu şeklinde toplayın. Bizim önerimiz, saçlarınızı öne eğdikten sonra tepeden bir at kuyruğu yapmanız.

3. Adım

Sünger topuz tokanızı at kuyruğunuza takın. Böylece oldukça hacimli bir topuz elde etmeniz mümkün olacak.

4. Adım

Saçınızı topuz tokasının etrafına dolayın ve topuzun diplerine tek tokalar takarak saçınızı sabitleyin.

5. Adım

Elektriklernen ve dağılan saçlarınız varsa saç spreyinizle çıkan saçları düzeltin. İşte hazırsınız!

Bir önceki yazımız olan Havalı Görünümleri ile İlham Veren 2019 Dağınık Topuz Modelleri başlıklı makalemizde topuz saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu