ModaSokak Modası

Sokak Modasının Olmazsa Olmaz 5 Parçası

Moda devamlı değişken olan ve her yıl değişebilen giyim önerileri sunmaktadır. Modaya uymak için alakasız giyinmek yersi bir harekettir. Bu açıdan eskilerin deyimiyle ‘’kendine yakışanı tercih etmek’’ en doğrusudur. Kişi bunun için kendine neyin yakışıp yakışmadığını iyi bilmelidir. Bu kısa bilgilerden sonra günlük yaşamda dolabınızda olması gerekli olan ürünlerden bahsedelim. Sokak modasının olmazsa olmaz 5 parçası nedir bunları anlatmaya çalışalım:

Beyaz Gömlek

İster şık bir mekana gidin, ister bir iş toplantısına, isterseniz gündelik yaşamınızda şık görünmek için tercih edin; beyaz gömlek her duruma ve mekana uyum sağlayabilen ve gereken ürünlerden birisidir. Bu açıdan elbise dolabınızda mutlaka beyaz renk gömleğiniz olsun.

Jean Pantolon

Jean modası hiçbir zaman modası geçmeyen ve çoğu yerde rahatlıkla kullanılan bir üründür. İster sokağa çıkarken gündelik yaşamda isterseniz arkadaş toplantısı gibi pek çok yerde Jean pantolonu tercih edebilirsiniz.

Kalem Etek

Kalem etek de pek çok ortamda rahatça kullanılan giyimlerden birisidir. Bu açıdan elbise dolabınızda mutlaka bir tane kalem eteğiniz bulunsun. Günü en iyi şekilde kurtaran giyimlerden birisi olan kalem etekle spor ya da klasik giyim kombini oluşturabilirsiniz. Vücudu zayıf ve zarif gösteren en özel parçalardan birisi olarak kalem etek kullanılır.

Siyah Pantolon

Kumaş ya da spor siyah pantolon da en çok kullanılan giyim çeşitlerinden birisidir. Şık bir kazak ya da gömlekle bir iş toplantısına katılabileceğiniz gibi tişörtle kombinleyerek şık bir sokak kombini oluşturabilirsiniz. Siyah pantolon da yine elbise dolabında yer alması gerekli olan ürünlerden birisidir. Pek çok ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerden birisidir.

Babet Ayakkabı

Sokak modasında en çok kullanılan ürünlerden birisi de babet ayakkabılardır. Babet ayakkabılar kullanımı rahat olan ürünlerdir. Sokakta rahat dolaşmanızı sağlayacak babet ayakkabıları isterseniz iş toplantısı ya da arkadaş toplantısı gibi ortamlara giderken de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Topuklu ayakkabıya nazaran çok daha rahat etmek için kullanılan babet ayakkabılar da sokak modası ve diğer ortamlarda oldukça kullanışlı olan ve dolabınızda mutlaka olması gerekli ürünlerden birisidir.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Halıya Kıyafetiyle Damga Vuran 5 Ünlü başlıklı makalemizde Kırmızı Halı Ünlüler, Kırmızı Halıya Damga Vuran 5 Ünlü ve ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu