Trendler

Sonbahar Elbise Modelleri 2019 – 2020

Sonbahar Elbise Modelleri 2019 – 2020

Giyim sektörünün fonksiyonel olması nedeniyle en çok rağbet gören ürünlerinden biri olan elbise modelleri, kombin sorunu yaşayan hanımlar için biçilmiş kaftan. Özellikle geniş renk ve model yelpazesine sahip olması farklı zevklere sahip milyonlarca hanımın tercihi olmasını sağlıyor. Ülkemizde de oldukça rağbet gören sonbahar elbise modelleri 2019 2020 sezonunda da popüler bir akım hâline gelmeyi başardı. Genellikle canlı renklere ve zengin motif yelpazesine sahip olan elbise modelleri, sonbahar renkleri ile bezenmiş zarif hatlara sahip. Pastel renk modasından da faydalanan sonbahar elbise modelleri, genellikle göz yormayan renklere ve sıradışı motiflere sahip. Peki, dünyada milyonlarca hanımın tercihi olan sonbahar elbise modelleri 2019 2020 sezonunda en çok hangi modelleri ile vitrinlerde yerini aldı? İşte en popüler sonbahar elbise modelleri:

Sonbahar Elbise Modelleri

Ekose Maksi Elbiseler

Retro akımın mihenk taşı olarak tanımlamak mümkün. Sıradışı giyim tarzına sahip olan milyonlarca hanımın da ilk tercihi. Özellikle retro ayakkabı ve aksesuar modelleri ile son derece kibar ve zarif bir kombin imkânı sunması nedeniyle 2019 ve 2020 sezonunun kreasyonlarında da geniş bir yer buldu.

Pastel Renkler, Zarif Tasarımlar

Sonbahar Elbise Modelleri

2019 moda dünyasına hâkim olan pastel renkler, elbise modellerinde de kendisine geniş bir yer buldu. Özellikle sade tasarımlara sahip, motif konusunda zarafete önem veren hanımların tercihi olan elbiseler, pastel renkler ve zarif tasarımlar ile öne çıktı.

Uzun Kollu Elbiseler

Sonbahar modasının getirdiği son dönem modası. Genellikle tulum ile kombin yapılan uzun kollu elbiseler, retro bir havaya sahip olmasının yanı sıra canlı renklerle de birçok hanımın tercihi olmayı başardı.

Triko Elbiseler

Sonbahar Elbise Modelleri

Sonbahar kadar kış sezonunun incisi olan triko elbiseler, soğuk havaların temsilcisi niteliğinde. Koyu tonların hâkim olduğu triko elbiseler, kombin konusunda da oldukça zengin bir çeşitliliğe sahip. Genellikle çanta ve gözlük ile kombin yapılsa da, sade tercihlerde de oldukça şık bir sonuç elde etmek mümkün.

Kadife Elbiseler

Sonbahar Elbise Modelleri

Sonbahar ve kışın sembolü olan bir diğer elbise modelleri. Kadife elbiseler, özellikle soğuk havalarda kurtarıcınız olacak. Genellikle koyu tonlar ile vitrinlerde yer alan kadife elbiseler, sade olarak tercih edildiğinde bile tarzınızı ortaya koyacak özelliklere sahip.

Bir önceki yazımız olan Polar Montlar 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu