GüzellikTrendler

Sonbahar / Kış 2019-2020 Tırnak Trendleri

Gelecek kış sezonu için tırnaklarınızı nasıl yapacağınızı bilmek ister misiniz ? Karmaşık tırnak sanat tasarımlarına dahil olmak ya da modern, minimalist görünümleri tercih etmek için Moda Hafızası’ndan 2019-2020 sonbahar ve kış tırnak trendlerini inceledik.

Çoğu moda uzmanı, bir bakış oluşturduğunuzda, baştan ayağa ve aradaki her şey olduğunu bilir. Bu, neyse ki haftada bir ya da iki kez yapılabilecek, tırnaklarınız gibi dokunuşlar dahil anlamına gelir. Bir detay o kadar uzun sürerse, doğru olduğundan emin olmak istersiniz.

Gelecek sezon için New York, Londra, Milano ve Paris Moda Haftası manikürcülerinin neler hazırladığını size en iyi şekilde göstererek size yardımcı olalım. 2019 2020 sonbahar kışında tırnak sanat trendlerini ve sizin için nasıl ve neden işe yaradıklarını görmek için aşağıya bir göz atın !

 Sonbahar / Kış 2019-2020 Tırnak Trendleri : Şekiller ve Uzunluklar

Sonbahar / kış 2019-2020 tırnak tasarımları, hepsi bir modaya dönüşmeyecek olsa da, birkaç sürpriz içeriyordu. Eğimli kenar ruj çivileri, biraz pratik olmamakla birlikte kesinlikle çarpıcı ve yaratıcı bir görünüm yarattı, bu nedenle bunlar muhtemelen en azından hemen bir trend yaratmayacak. Pistlerde birkaç tırnak şekli ve uzunluğu belirdi, ancak bazıları kesinlikle diğerlerinden daha fazla göze çarpıyordu. Dört şekil olsa da, ciddi bir etki yarattı ve aşağıda bulunabilir.

 Orta Boy Badem tırnaklar

Gerçek bir bademi anımsatan, bu tırnak şekli, en pratik, zarif ve yaygın olanlardan biridir ve sonbahar kış 2019 2020 tırnak trendleri arasında çok fazla badem tırnak özelliği görmek  sürpriz olmadı. Bu orta uzunlukta çiviler, ilginç bir tırnak sanatının dahil edilmesi için mükemmel miktarda görünüm sunuyor.

sonbahar kış 2019 2020 tırnak trendleri
sonbahar kış 2019 2020 tırnak trendleri

Uzun Stiletto Tırnaklar

Uzun stiletto tırnaklar, The Blonds için pist üzerinde kullanılan “yüzünüzdeki” stil sayesinde daha da güçlü bir görünüme sahipti. Diğer pistlerde de görünseler de, bu şekle sahip ikonik sonbahar 2019 tırnak trendleri ödülü kesinlikle The Blonds epik uzun stiletto çivilerinde sağlanan keskin ve kusursuz stilleri dikkate almalı.

sonbahar kış tırnak trendleri 2019 2020
sonbahar kış tırnak trendleri 2019 2020

Kısa, Doğal Yuvarlak / Oval tırnaklar

Manikür için doğal oval şekil kesinlikle 2019 kışının en büyük tırnak trendiydi. Podyumda mankenlerin tırnakları kısa, doğal oval tırnak trendinin mükemmel bir örneği. Gerçek tasarımlar ve manikürler farklı olsa da, bazıları temiz ve klasik, diğerleri de derin renklere sahipti.

sonbahar kış tırnak trendleri 2020
sonbahar kış tırnak trendleri 2020
2020 tırnak trendleri
2020 tırnak trendleri

Orta Boy / Balerin Tırnaklar

Bu özel sonbahar kış 2019 2020 tırnak trendi,  birden fazla teknik ve renk kullanabildiğiniz için kullanıcıya yaratıcılık için yeterli alan sağlar. Philipp Plein’in alevli tırnakları ve Adeam’in inci noktalı tırnakları, balerin çivileri olarak da bilinen orta uzunlukta tırnaklara mükemmel örnekleridir. Tasarımlar biraz daha hassas olduğu için, tırnakların uzunluğu ve şekli hala onlara iyi bir kenar sağlar.

2020 orta boy tırnak trendleri
2020 orta boy tırnak trendleri

 Glitter Tırnaklar

2019-2020 sonbahar / kış tırnak trendleri arttıkça, bu evde kolayca tekrarlanabilir ve kelimenin tam anlamıyla herhangi bir nokta ya da işlev için harika bir manikür yapar. Parıltılı tırnaklar da çok işlevlidir ve aynı anda birkaç farklı eğilime maruz kalır. Doku, parlaklık, ışıltı, derinlik ve iyi bir işlevsel şekil ve uzunluk var.

İlginizi çekebilir 2020 Yılına Özel 10 Trend Tırnak Modelleri

kış tırnak trendleri 2020
kış tırnak trendleri 2020

Minimalist Grafik

Trendler gelip gidebilir, ancak basit minimalist manikür seçenekleri her zaman kalır. Manikürcüler bunu çok iyi biliyorlar, bu yüzden podyumlarda minimalist grafik tırnak tasarımlarını en serin sonbahar / kış 2019-2020 çivi trendlerinden biri olarak gördük.

minimalist grafik tırnak trendleri 2020
minimalist grafik tırnak trendleri 2020
sonbahar kış grafik desenli tırnak tsarımları 2020
sonbahar kış grafik desenli tırnak tsarımları 2020

 

Güzel sulu boya çiçeklerden esinlenen tırnak sanatları müthiş.. Çiçek tasarımı, tırnakların kenarlarını tamamen sardı ve tipik olarak sadece ilkbaharda görülen çok daha hassas bir manikür için. Onları sonbahar ve kışa yeniden geldiğini görmek eğlenceli ve heyecan verici.

Yazı ve Mesajlar

2019 sonbaharının tırnak sanatı trendleri, tırnaklarınızın konuşmasını ve kişiliğinizi ve yaratıcı fikirlerinizi mektuplar ve mesajlar aracılığıyla göstermenizi sağlar. Bu sizin adınız baş harfleri veya en sevdiğiniz şehir adı veya aklınıza ilk önce gelenler olabilir.

yazılı tırnak trendleri 2020
yazılı tırnak trendleri 2020

Koyu Kırmızı / Bordo Tırnaklar

Gündelik nötrlerden de parlak ve farklı bir şey olacak klasik bir oje rengini sürmek istediğinizde, 2019 2020 sonbahar kışının oje trend renkleri, kırmızı  tonunun tüm farklı dokularını ve tonlarını kucaklamanızı önerir!

kışın trend oje renkleri 2020
kışın trend oje renkleri 2020
sonbahar kış kırmızı tırnak tasarımları 2020
sonbahar kış kırmızı tırnak tasarımları 2020

Ombre Tırnaklar

Sonbahar / kış 2019-2020 tırnak trendleri cesurca renkli tırnak seçenekleri  ile zengin erik ve gece mavisi renklerinde yer alan ombre seçenekleri,  modaya uygun sonbahar topluluklarına mükemmel bir şekilde uyuyor. Diğer bir fikir ise, gelecek sezonlar için moda olan birçok kişinin tırnak üzerinde kesinlikle kopyalanacak olan bir kaplumbağa kabuğu omurgası kullanmak.

ombre tırnak trendleri 2020
ombre tırnak trendleri 2020

İnci Kaplama Tırnaklar

İnciler 2020 kış modasında her yerde  trend olmaya devam ediyor. Sadece kolyelerde, küpelerde, yüzüklerde veya kıyafetlerde görünmüyor, aynı zamanda tırnaklarınızı da süslemeye geliyor! İnci kaplama tırnaklar, düğünlere ve diğer özel günlere mükemmel bir şekilde uyacak en romantik sonbahar  kış 2019 2020 tırnak sanatını yaratıyor!

incili tırnak trendleri 2020
incili tırnak trendleri 2020

Bir önceki yazımız olan Biberiye Yağı Kullanmanın Bazı Yararları başlıklı makalemizde biberiye yağı ve biberiye yağının faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu