ModaTrendler

Sonbahar Kış Gömlek Trendleri

Sonbahar- kış mevsimi geldiğinde de tarzınızı dışarıya aktaracağınız pek çok modeller yer alıyor. Bu modellerle kendinizi son derece güzel hissetmeye başlayacaksınız. Kaliteli kumaşlardan özel olarak üretilmiş olan en güzel gömlek modellerini kullanabilirsiniz. Sonbahar kış sezonu içerisinde en çok dikkat çeken modellerden birisi de kare gömlekler olduğunu söyleyebiliriz. Fakat geçmiş sezonda gördüğümüz trendler içerisinde yer alan gömlek tasarımlarını bu yılda görmemiz mümkün olacak.

Kare Gömlek Trendleri

Kare gömlekler bu yıl trend olmayı elden bırakmıyor. Sonbahar- kış sezonu içerisinde de çok sık şekilde rastlanacak modellerden birisidir. Oduncu gömleği olarak da geçen kare gömleklerde canlı renklerin hakimiyeti olduğu net şekilde görülüyor. Böylelikle sizlerde görsel yönden daha güzel görüneceksiniz. Kumaş türü biraz daha kalın şekilde seçilerek tasarlanmıştır. Stilinizi bundan böyle ortaya koymanıza yardımcı olacak en iddialı modelleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Kare gömleklerin yalnızca kadınların gardolabıyla sınırlı kalmayarak erkeklerinde kullanmaya başladığına şahit olacağız.

Çizgili Gömlek Moda

Çizgili gömlekler vitrinlerde artık yerini şimdiden almaya başladı bile. Genelde iki renkli, birbirine yakın renkler seçilerek hazırlanmış olan gömlek modellerini görebileceğiz. İster gündüz isterseniz de geceleri kullanabileceğiniz birçok gömlek çeşitlerine rastlamaya başlayacaksınız. Sokak moda esintilerine bundan böyle çok sık şekilde de rastlamaya başlayacağız. Böylelikle aradığınız tarzı dış dünyaya yansıtmak ve farkındalığı ele geçirmek mümkün olacak. Sonbahar Kış Gömlek Trendleri arasında artık çizgili gömlekleri de rahatlıkla fark edebiliyoruz. Üstelik bu gömleği hemen her şeyle çok kolay şekilde kombin yapabilmeniz de mümkündür.

Ekose Gömlek Trendi

Ekose gömlek, 2019 sonbahar kış sezonu içerisinde çok sık rastlayacağımız tasarımlardan biri olmayı başarıyor. Tarzınızı en güzel şekilde ortaya koymaya yardımcı olacak ekose gömlek çeşitlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Genelde bu tarz gömlek çeşitlerine baktığımız zaman etek ve pantolonlarla da sorunsuz bir şekilde kullanıldığını görebilmekteyiz. Görsel açıdan son derece hoş görünmenize yardımcı olur.

Gömlek Elbiseler Çok Moda

Kadınların üzerinde son derece hoş bir görüntü ortaya koyacak gömlek elbiseler, bu yıl oldukça moda. Altına bot, çizme, siyah ince çorap giyerek stil görünmeye başlayabilirsiniz.

8bd65655e92ae8c83bad53b42c061fb1 58d8afe14eb53332fcdb9db2 0098222_ekose-desenli-gomlek-elbise-sevgili-kombini ekose-gomlekler-nasil-giyilir_60b623cfe Ekose-Gömlek-Kombinleri-2018-2019-1

Bir önceki yazımız olan 2020 Bayan Örgü Bere Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu