Saç Renkleri

Sonbahar Kış Trend Saç Renkleri 2019

Sonbahar mevsimine yakışır saç renkleriyle de tarzınızı ortaya çıkarmaya başlayabilirsiniz. Hem bayan saç renklerinde hem de saç kesimlerinde çok fazla çeşitlilik olduğu görülüyor. Sonbaharın soğuğu getiren havasını artık saçlarınızda da hissetmeye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda saçlarınızı da sanatsal anlamda şekilendirmeye yardımcı olacak en çok tercih edilen renkleri seçebilirsiniz. Sonbaharın havasını hissettirmeye yardımcı olacak en trend saç renklerini sizler için derledik. Sonbahar kış trend saç renkleri merak edenler için işte detaylar..

Sonbaharda Kızıl Saç

Sonbahar mevsimine uyumlu olacak kızıl saç rengini sizlerde tercih edebilirsiniz. Kızıl saö rengi, beyaz tenli kadınlara oldukça çok yakışıyor. Hem sonbaharın havasını hem de aradığınız tarz görünümü yakalamanıza zemin hazırlıyor. Fakat kızılın daha çok doğal tonlarını kullanmalısınız. Kızıl saç rengine yakın bir ton olarak bilinen bakır, zencefil bakırı gibi tonları da tercih edebilirsiniz.

trend saç renkleri
trend saç renkleri

Özellikle bakıldığı zaman geçen sene son derece moda olan bakır renginin artık bu sene de tekrardan sevilerek kullanılmaya başlanacağını görmüş olacağız. Daha doğal ve bir o kadar da güzel göründüğünden dolayı kadınlar tarafından sevilerek kullanılan bir renk olmayı başarıyor.

kızıl saç renkleri
kızıl saç renkleri

Bronde Saç Rengi

2019/2020 senesi içerisinde moda akımı içerisinde kendisine yer bulan renklerden birisi olarak da bronde saç rengi karşımıza geliyor. Son dönemde kadınların yoğun bir ilgisiyle karşılaşmış olan bir renktir. Hem sarışın hem de kahverengi bir görünümde durduğundan dolayı doğal olarak göze de oldukça hoş geliyor.

Bronde Saç Rengi
Bronde Saç Rengi

Aynı zamanda bu renk, sanki kendi saçınızmış gibi durduğundan dolayı boya olduğunu ele vermiyor. Sonbahar mevsiminde de gönül rahatlığı ile bronde saç rengi kullanabilirsiniz.

Bronde Saç Rengi 1
Bronde Saç Rengi 1

Çikolata Kahverengi Saç Rengi

Sonbaharda kadınların en sık şekilde tercih ettiği saç renklerinden birisi de çikolata kahve oluyor. Sonbaharın saç trendleri arasına girmeyi başarmış olan çikolata kahveyi sizlerde deneyebilirsiniz. Yüzünüzü daha çok yumuşatacağından dolayı tercih edebilirsiniz.

çikolata kahve saç renkleri
çikolata kahve saç renkleri

Sadece bununla sınırlı kalmayarak ayrıca kişinin doğal durmasını sağlar. Sanki saçınıza boya sürmemiş gibi görüleceğinden dolayı bu durum hoşunuza gidecektir. Sonbahar mevsiminde sürekli olarak saçlarınızı boyamak zorunda da kalmamış olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan En Trend Çikolata Kahve Saç Renkleri 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu