Moda

Yandan kesikli elbiseler hem cool hemde daha zayıf gösterir

Önümüzdeki günlerde yaz ihtişamı ile devam edecek ve sıcak havalar  ve güneşli saatler bizi mutlu edecek. O zamana kadar göz alıcı stiller edinmek istiyorsanız, şimdi dikkat etmelisiniz. Çünkü hangi giysilerde çok şık göründüğünüzü biliyoruz, çünkü görünüşünüze özel bir görünüm kazandırıyorlar: yandan kesikli elbiseler. Bunlar herhangi bir yere yerleştirilmemeli, tam olarak belinize yerleştirilmelidir. Bu kesimin figürünüz üzerindeki etkisini ve cildinizi açığa çıkaran en güzel modelleri nereden edinebileceğinizi araştırdık.

Yandan Kesikli elbiseler 2019 yaz için olmazsa olmazlar

Özel bir şeyle her zaman yazlık giysiler mi arıyorsunuz? Mükemmel, çünkü trend  kadınsı parçalar arasında, yan kesimleri olan elbiseler en son yaz trendi olarak belirlendi. Modeller sadece çok havalı görünmekle kalmıyor, aynı zamanda cildimizin en dar kısmını, belimizi de açığa çıkararak cildimizi öne çıkarıyor. Bu noktadaki girintiler kadınsı silueti vurguluyor ve daha zayıf etkisi yaşıyor .  Ayrıca elbiselere çiçek desenleri , fırfırlar eklenerek daha etkisi yükseltildi  😍

yan kesikli elbise modelleri 2020
yan kesikli elbise modelleri 2020

Yandan kesikli elbiseleri doğru şekilde kombinlemelisiniz.

Yan kesikler nedeniyle, kesikli elbiseler inanılmaz derecede baştan çıkarıcıdır. Görünüşün çok fazla gitmediğinden ve sıradan görünmediğinden emin olmak için, stillendirme sırasında göz önünde bulundurulması gereken birkaç kural vardır: Akan ya da hafifçe kıvrılmış etekleri olan modelleri alın. Büyüleyici mini elbiseleri hayvan baskısı ile giyerek, modaya uygun kabuklu küpeler , kullanışlı bir debriyaj ve yüksek topuklu ayakkabılar ile kombinleyin. Stili kırmaya cesaret etmek istiyorsanız, romantik kesime de katılabilirsiniz. Havalı spor ayakkabılar ve deri bir ceket . Bir moda avcısının alışveriş öncesi için ilham alması gereken en güzel modelleri seçtik.

yandan kesikli yazlık elbiseler ve kombinler 2019 2020
yandan kesikli yazlık elbiseler ve kombinler 2019 2020
yandan açık yazlık elbise modeli
yandan açık yazlık elbise modeli
yandan açık elbise modelleri 2019 2020
yandan açık elbise modelleri 2019 2020

Bir önceki yazımız olan Koton Çiçek Desenli Elbise Modelleri ve Fiyatları 2019 başlıklı makalemizde koton ve koton çiçekli elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu