AstrolojiYaşam

Yay Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

23 Kasım-23 Aralık ayları içerisinde doğanlar yay burcudur. Huzursuz ortamlardan nefret etmeleri ile bilinen yay kadınları kültür birikimleri ile öne çıkar. Bu burca sahip olan kadınlar maneviyata önem verir. Etrafınızda dostları için canını verecek güçte kişiler görüyorsanız bunlar yay kadınlarıdır. Eğlenmeyi ve özellikle gezmeyi çok severler.  Yay burcu kadını nelerden hoşlanır? Merak edenler için devamı içerikte.

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatında Nelerden Hoşlanır?

Yay burcu değişkenliğin insanıdır. Hayatının her alanında olduğu gibi aşk hayatında da değişiklikten yana olmaları ile bilinirler. Bu değişiklik anlayışı tek bir kişiye bağlı olamamayı da beraberinde getirebilir. Dolayısıyla yay burcu kadıyla beraberseniz dikkatli olmanızda yarar var. Bu burca sahip olan kadınlar sürekli olarak erkeklerin ilgisini çekmeye çalışır.

Aşk yay burcu kadınlarının hayatında önemli bir unsur değil. Genellikle manevi arkadaşlıklar kurmaktan ve samimi dostluklardan hoşlanırlar. Birçok insanla tanışmayı severler. Doğru erkeği aramak gibi bir arzuya sahip değiller. Dolayısıyla aşkı aramakta bu burç için önemli değil. Bir yay burcu kadınına aşıksanız maço davranışlar sergilemekten vazgeçin. Naiflikten ve kibarlıktan hoşlanırlar. Yumuşak yapılı ve şefkatli erkekler onların ilgisini çeker.

Yay Burcu Kadını Sosyal Hayatı

Yay burcu kadını sosyal hayatında aktiftir. Arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirmekten, eğlenmekten hoşlanırlar. Bunun yanı sıra sürekli yeni şeyler öğrenme arzusu içindedirler. Maceraya atılmaktan da hoşlanan yay kadınları için tatile çıkmak, daha önce gezmedikleri yerleri keşfetmek son derece önemlidir.

Yay Burcu Kadını Fiziksel ve Kişisel Özellikleri

Yay burcu kadınları ince ve uzun bir görünüme sahiptir. Hareketliliği severler. Başkalarına göre rüküş tarzda bir giyime sahiptirler. Kendinde emin tavırları nedeniyle bu tarz kıyafetler içinde de kendilerini rahat ve şık hissederler.

Yardımsever özelliklere sahip olan yay burcu kadınları yeni insanlar tanıma arzusuyla kalabalık ortamlarda gezmekten hoşlanır. İyi bir anne olmayı öğrenmeleri zaman alır. Sportif kıyafetler onlar için vazgeçilmezdir. Mavi ve mor tonlarında giyinmekten hoşlanırlar. İş yaşamlarında ise doğru kıyafetler seçebilmek için mutlaka başkalarına danışırlar.

Bir önceki yazımız olan 1 – 8 Aralık Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde Aralık haftalık burç yorumları, Haftalık burç analizleri ve haftalık burç yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu