ModaSokak ModasıTrendler

Yazlık Ofis Kadın Pantolon Kombinleri

Kadınların iş hayatına girmesi her anlamda birçok olumlu yansımayı da beraberinde getirdi. Sohbetlerde yaşanan olumlu noktalar giyime dikkat edilen alanların sayısını da arttırdı. Kadınlar özellikleri de sıcak yaz aylarında kombin tercihleri yaparken pantolona daha çok yönelmektedir.

Pantolon Yaz Ofis Kombini
Pantolon Yaz Ofis Kombini

Yazlık ofis kadın pantolon kombinleri bu anlamda kadınlara çok farklı seçenekleri beraberinde sunmayı başarıyor. Çok çeşitli pantolon kombinleri yapmaktadır. Alt tarafa giyilecek herhangi bir pantolon ile üst kısmına giyilecek ceket, gömlek, bluz, tişört kullanarak birçok farklı kombinasyon yapmak mümkündür.

Yaz aylarında hem şık bir görüntüye sahip olmak istiyor hem de sıcak havalarda bunalmak istemiyorsanız bunlara dikkat ederek hareket etmekte fayda var.

2020 Yazlık Ofis Kadın Pantolon Birleşimleri

Yazlık ofis kadın pantolon kombinleri için çok farklı seçenek var. Resimlerde gördüğünüz gibi birbiri ile uyumlu, her noktada giyilebilen, şıklıktan ödün verilmediği gibi aynı zamanda güzellikten ve ciddiyetten de ödün verilmemeye yardımcı olan kombinler bulunuyor.

Ceketli Pantolon Yaz Kombini
Ceketli Pantolon Yaz Kombini

Yaz ayı olsa da ceketli pantolon kombini yapmak mümkündür. Siyah bir kumaş pantolonun üzerine kırmızı bir ceket ve içine giyilecek beyaz bir bluz harika bir görünüme sahip olmanıza yardımcı edecektir. Topuklu ayakkabılar ve küçük bir çanta kombini tamamlayacaktır.

İspanyol Paça Pantolon Kombini
İspanyol Paça Pantolon Kombini

İş kıyafeti olarak giyilebilecek birçok pantolon bulunuyor. Bunlardan birisi de İspanyol paça olarak bilinen dizlerden ayak uçlarına doğru genişleyen pantolon modelleridir. Gömlek, spor bir ceket ile hiçbir takıya ihtiyaç duymadan özel bir hava kazanabilirsiniz.

Dar Pantolon Ofis Kombini
Dar Pantolon Ofis Kombini

Ofiste giyilebilecek kombinlerden birisi de siyah dar paçaya sahip pantolon ile yapılacak kombindir. Güzel bir pantolon, spor bir ceket ve içine giyilecek çizgili bir gömlekle ofisin en şık ve en ciddi kadını siz olabilirsiniz.

Borcu Paça Pantolon Ofis Kombini
Borcu Paça Pantolon Ofis Kombini

İş yerinde giyilebilecek kombinlerden birisi de boru paça pantolon ile yapılacak olandır. Boru paça pantolonun parlak, ince bir kemer, onun üzerine beyaz bir tişört ve kısa bir ceket ile harika bir kombin yapılabilir. Bu kombini iş yerinde bir statü olarak kullanmakta mümkün olacaktır.

Her Dönem Giyilecek Pantolon Kombinleri

Bol Kesim Pantolon Ofis Kombini
Bol Kesim Pantolon Ofis Kombini

Ofiste hem şık görünmek hem de rahatlığınızdan ödün vermek istemiyorsanız ona göre tercih edebileceğiniz kombin çeşitleri de vardır. Bunlardan birisi de bol kesim pantolonlardır. Bu pantolonlara uygun olarak pileli gömlek üst tercihi ile hem şık hem rahat bir gün geçirmeniz mümkün olacaktır.

Siyah Kısa Paça Pantolon Ofis Kombini
Siyah Kısa Paça Pantolon Ofis Kombini

Rahatlıktan ödün vermek istemeyenler için tercih edilebilecek bir başka komobinde siyah kısa paça pantolon ve V yakalı beyaz gömlek ile yapılabilir. Bu görüntü sizi ofisinizde farkınızı ortaya koymaya ve şık olmanıza yardım edecektir.

Siyah Pantolon Kırmızı Ceket Ofis Kombini
Siyah Pantolon Kırmızı Ceket Ofis Kombini

Ofiste illa ciddi bir havaya sahip olmak için siyah tercihi yapmak zorunda değilsiniz. Bunun için doğru seçimleri yapmak yeterli olacaktır. Kırmızı veya pembe bir ceketin altına giyilecek dar paça bir pantolon harika bir görüntüye sahip olmanıza yeterli olacaktır. Ayrıca içine giyilecek açık renk bir haki yaka gömlekte bu kombinin tamamlayıcısı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yazlık Kadın Ofis Ceket Stilleri başlıklı makalemizde kadın ofis ceket stilleri ve Yazlık Kadın Ofis Ceket Stilleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu