Genel

Yeni Bir Haber Kanalı Geliyor Babıali TV

Yeni bir haber kanalı geliyor Babıali TV 

Pek çok medya kuruluşu şu sıralarda kendini ön plana çıkarmaya devam ediyor. İnsanlar kaliteli bir kanal oluşturmak için pek çok hizmeti organize etmeye devam ediyor. Peki ama bu konuda neler çıkacak karşımıza dersiniz? Babıali TV bu alanda ön plana çıkıyor. Peki ama yeni bir haber kanalı olan bu kanal içeriğinde neleri barındırıyor?

YouTube üzerinden yayın yapacak haber kanalı Babıali TV yayına geçmek için gün sayıyor. Babıali TV ay sonuna kadar yayına çıkmayı planlıyor. Kapalı devre yayınların başladığı kanalın direksiyonunda iki deneyimli isim var. Biri son dönemde adı sıkça duyulan Suat Toktaş. TV5’te ‘Düşünme Vakti’ isimli tartışma programı yapan Suat Toktaş, Babıali TV’nin kurucu isimlerinden biri. Toktaş, CNN TÜRK, Haber Türk gibi kanallarda yöneticilik yapmış bir isim.

Yeni bir haber kanalı geliyor Babıali TV

En son Haber Global’in Kurucu Genel Yayın yönetmenliğini yapan Toktaş, kanalı sıfırdan kurup yayına çıkarmıştı. AK Parti’den istifa eden Ahmet Davutoğlu ile geçtiğimiz günlerde TV5’te yaptığı program da ses getirmişti. Suat Toktaş ile birlikte kanalın temelini atan bir diğer önemli isim de Mustafa Hoş. Son olarak NTV’de haber genel yayın yönetmenliği yapan Hoş, 24 TV ve TV8, Artı 1 gibi kanalların kuruluşunda görev yaptı. Star, Kanal 6’da genel yayın yönetmenliği ve haber koordinatörlüğü görevlerini üstlendi. Türkiye’nin en dikkat çeken araştırmacı gazetecilerinden biri olan Hoş, Ensar yurtlarında çocuk tecavüzü, Adıyaman Gerger çocuk tecavüzü, Dikili Süleymancı yurdu çocuk tecavüzü, Aladağ’daki yurt yangını faciası ve Çorlu tren faciasındaki fikr-i takibi ile saklı kalan olayların ortaya çıkmasını sağladı.

Mustafa Hoş Zamanın Ruhuna Rağmen, Abluka, Big Boss, Çığlık, Hançer, Ölüm Treni adında 6 tane kitap yazdı. Mustafa Hoş, yaptığı haberler ve ve kitapları nedeniyle bir çok davada yargılanıyor. Türkiye’de bir ilk olan Babıali TV’nin kurucu isimleri olan Suat Toktaş ve Mustafa Hoş, farklı formattaki haber programları ile ekranda da olacak. Bakalım nasıl bir ilerleme ile karşımıza çıkacak ve neleri görmüş olacağız.

Bir önceki yazımız olan Bebeklerde Hangi Şampuan Kullanılmalı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu