Düğün

Yeni Sezon Taşlı Gelinlik Modelleri 2019 – 2020

Dünyanın neresinde olursak olalım kabul etmemiz gereken bir şey var ki o da gelin adaylarının bu özel günlerinde ışıl ışıl görünmek istemeleridir. Taşlı gelinlik modelleri bu gibi durumlarda bayanların en büyük yardımcısıdır. Hemen her sezon değişiklik gösteren gelinlik modelleri belki de klasikleşen taşlı modelleri ile her daim vitrinlerde olacaktır. Özellikle dekolte kısmında yer alan ve bolca taş işlemeli modeller göz alıcı bir şekilde tasarlanmakta ve gelin adaylarının beğenisini kazanmaktadır.

Nikah ve düğünlerinde birer yıldız olmalarını sağlayacak taşlı gelinlik modelleri yüzlerce çeşidiyle dikilmekte ve satışa sunulmaktadır. Gelin adaylarına düşen en büyük zorluk bu modeller arasından kendi tarzlarına ve bütçelerine uygun olanı seçmek olacaktır.

Yeni Sezon Taşlı Gelinlik Modelleri 2019 – 2020

Kültürümüzde gerek gelinlik olsun gerek davetlerde giyilecek özel giysiler ya da folklorik kıyafetler; her birinin taşlarla, inciler ve pullarla süslü olduğuna dikkat edilecek olursa, bir gelin adayının da gelinliğini taşlı gelinlik modelleri arasından seçmesi son derece normaldir.

Hemen her kesime uygun bir şekilde tasarlanan ve her bütçeye hitap edecek fiyatlarla satışa sunulan bu taşlı gelinlik modellerine ulaşmak için hem gelinlik satan internet siteleri hem de gelinlik firmalarından faydalanabilirsiniz. Yüzlerce model içeren gelinlik katalogları sizlere biraz zor anlar yaşatacak olsa da bu anların bir daha gelmeyeceğini düşünün ve gelinlik seçiminizin tadını çıkarmaya çalışın.

Gelinlik modeli seçerken her şeyden önce kendinize en yakışan modeli tercih etmeye özen göstermelisiniz. Taşlı gelinlik modelleri elbette göz alıcı ve parıltılıdır. Bu modelin seçimindeki ince ayrıntılara dikkat ettiğiniz ve fiziksel özelliklerinize göre bir taşlı gelinlik modeli seçtiğiniz takdirde, siz o gün en çok parıldayan kişi olacaksınızdır.

Taşlı gelinlik modeli seçiminizde abartıya kaçacak olursanız, taşların kalitesine ve dikimine, aynı zamanda gelinlik tasarımındaki taş uyumuna dikkat etmezseniz ortaya demode bir görüntü çıkabilir. Göz yorucu olan her modelden uzak durmanızda fayda vardır. Bir diğer göz önünde bulundurmanız gereken ayrıntı; taşlı gelinlik modeli seçtiğinizde diğer aksesuarlarınızın ve ayakkabınızın sade olmasına ve yapacağınız gelin makyajında da aşırıya kaçmamanıza dikkat etmenizdir.

Bir önceki yazımız olan Düğün Yerine Göre Ayakkabı Seçimi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu