ModaTrendler

Yılbaşı Elbise Önerileri

 

Yeni yıla artık sayılı günler kaldı. Daha şimdiden yılbaşında giyilecek elbiseler araştırılmaya başlandı. Birbirinden şık modeller arasından yılbaşı kıyafetlerini seçmek bir hayli zorlaştı. Yılbaşı gecesinde gideceğiniz ortama uygun giyinmek gerekir. Bu nedenle nasıl bir stil sergileyeceğinizi gideceğiniz ortamın ambiyansına uygun olarak şimdiden kararlaştırmamız gerekir. Yılbaşı elbise modeli trendleri her sene değişir.

Yılbaşında Ne Giyilmeli?

Yılbaşı gecesinde dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız ışıltılı olmalısınız. Işıltılı bir görünüm kazanmak istiyorsanız elbisenizde sim bulundurabilirsiniz. Sim kullanarak bu özel gecede ışıltılı bir görünüm kazanabilirsiniz. Simli bluzlar veya ışıltılı etekler yeni yıl için uygun bir elbise seçimi olabilir.

Yılbaşında genel olarak kırmızı rengi hakimdir. Kırmızı rengiyle yeni yıla merhaba diyebilirsiniz. Özellikle lüks otellerde veya şık ortamlarda kırmızı uzun bir elbise tercih ederek gecenin dikkat çekeni siz olabilirsiniz. Kırmızı uzun drapeli yılbaşı elbise modeliyle yılbaşında hem sade bir görünüş hem de dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yılbaşında kırmızı rengin hakim olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat siz bir farklılık yaratarak bu rengi siyah renge dönüştürebilirsiniz. Siyah en asil renklerden birisidir. Vücudunuza uygun bir kumaş ile yılbaşı gecesi oldukça şık görünebilirsiniz.

Eğer yılbaşını bir konser alanında geçirmek istiyorsanız minik bir yılbaşı elbise modeli sizin dostunuz olabilir. Ayrıca siyah deri ceket ile şık görünebilirsiniz. Konser alanına gitmeden önce kendinizi aksesuarlar ile özel kılın.

Sokak ve Ev Partilerinde Ne Giyilmeli?

Yeni yıla sokakta girmek istiyorsanız deri ceket tercihi yerinde olacaktır. Birbirinden farklı deri ceket modelleriyle  tüm dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Onun dışında deri ceketin yanında şapka ve bere gibi aksesuarları tercih ederek oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yılbaşı partisini evinizde yapacaksınız bu konuda oldukça rahat elbiseler tercih edebilirsiniz. Evde kot pantolon ve bol paçalı giysiler tercih edebilirsiniz. Ayrıca üst giyim olarak simli bir bluz ve sade takılar ile ev içindeki partiye iyi bir seçim olabilir. Özel davetlerde tulumlar ön plana çıkar. Sizde siyah veya kırmızı renkte bir tulum tercih ederek üstünü kürk ile tamamlayabilirsiniz. Kürklü montlar şıklığınızı arttıracaktır. Ayrıca özel davetlere gitmeden önce aksesuarlarınızı takmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Şık ve Çok Moda Balon Kol Bluzlar başlıklı makalemizde Balon Kol Bluz, Balon Kol Bluzlar ve bluzlar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu