Düğün

Zarif Kollu Gelinlik Modelleri 2019 – 2020

Gelinlik modelleri içinde ayrı bir yeri olan ve daha çok sonbahar kış sezonunda kullanılması tercih edilen ve oldukça beğenilen kollu gelinlik modelleri yeni sezonda da şık tasarımlarıyla gelin adaylarını bekliyor. Tesettürlü bayanların da özellikle kollu gelinlik modelleri üzerinde durduğu tasarımlar dantelli kol çizimleri ile adeta bir şiir gibi gelinlerin kollarını süslemektedir.

Özellikle genel olarak sade bir kesime sahip olan bir gelinlikte kol tasarımının ince ayrıntılarla bezenmesi o gelinliğe son derece şık ve zarif bir hava katmaktadır. Kollu gelinlik modellerinin bir avantajlı yanı da kilo fazlalığı olan bazı bayanların bu modeli seçerek kendilerini daha rahat hissetmeleridir.

Zarif Kollu Gelinlik Modelleri 2019 – 2020

Bilindiği üzere 2019 sezonunda yine birbirinden değişik ve havalı gelinlik modelleri tasarlanmış ve satışa sunulmaya başlanmıştır. Kollu gelinlik modelleri aynı zamanda aksesuarla da tamamlanınca hoş durabilen gelinlik modellerindendir. Şık bir eldivenle son derece göz alıcı bir hale gelebilen kollu gelinlik modelleri her kesimden ve yaşam tarzından gelinin üzerinde uygun durmaktadır.

Fiyat listesi de değişiklik gösterebilen kollu gelinlik modellerinde en çok dikkat edilmesi gereken konu, kullanılan materyalin ve kumaşın kalitesidir. Dantel tasarımının ve dikişlerin son derece sağlam olması gerekmektedir ki ani bir harekette kol kısmının sökülmemesi ya da yırtılmaması çok önemlidir. Son anda başınıza gelebilecek bir tatsızlık sizlere düğün gününüzde zor anlar yaşatabilir.

Gelin adayları gelinlik seçimlerinde şıklıklarını düşündükleri kadar rahatlık ve konforlarını da düşünmek zorundadırlar. Kollu gelinlik modelleri seçiminde dikkat etmeleri gereken noktalardan biri de bu tasarımın ilkbahar ve yaz döneminde çok fazla tercih etmemeleri gerektiğidir. Yazın sıcağında kollu bir gelinlik modeli, gelini sıkabilir, vücudun hava alması zorlaşır ve terlemeye neden olabilir.

Özellikle kumaş kalitesi gerektiği gibi kullanışlı olmazsa, düğün saatleri boyunca zor anlar geçirilebilir. Aynı zamanda kollu bir gelinlik modelinin kola tam olarak yapışması gerekmektedir. Bedene tam oturmayan bir kol tasarımı göze de hoş görünmeyecek ve rahatsız edici bir görüntü yaratacaktır. 2019 – 2020 Kollu gelinlik modelleri ürün yelpazesi için seçkin butiklere uğrayabilir, internet satış sitelerine göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Taşlı Gelinlik Modelleri 2019 - 2020 başlıklı makalemizde Taşlı gelinlik modelleri 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu